reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiadomości mam od Sylwi ale z powodóch technicznych nie miałam też BB.

"W piątke operacja. Muszą otwierać żeby sprawdzić czy to nie rak". :-( Smutne to bo wierzę co Sylwia musi przeżywać.Modlę się za nią i za jej dzieciątko. Oby również dobry Bóg miał dla nich łaskę.

Oluniaaaaa jak bardzo bardzo bardzo się cieszę! Widzisz jak pisałyśmu CUDA się czasami zdarzają i trzeba mieć wiarę do ostatniej chwili. Nic ani nikt nam tej wiary nie zabierze!! Superasko..

Also(Alu) normalnie jestem w takim szoku po prezczytaniu Twego posta:wściekła/y::angry: przecież to porwanie a nie bułka z masłem! Czemu nie zamknęli tego sklepu? Gdzie ta ochorona :angry::wściekła/y: jak trzeba to ich nigdy nie ma!

Allaa oszczędzaj się. Jesli dziecko potrzebuje - dużo leż. Całuje w czólko.

Anetko dzisiaj również coś zjadałabym słodkiego...chodzi za mną coś ale post dzisiaj ścisły więc chcem go dochować...

Kasiek(Kasiu) i jak po wizycie???????????????????? Pewnie szał zakupowy i o nas zapomniałaś ze siedzimy i czekamy!!

Mika... nieźle mężusia wystarszyłaś... ale niech się chłop przygotowywuje do tego momentu;-)
 
reklama
ojej mam nadzieje,że Sylwia ma się dobrze i tak bedzie po operacji
a to jest bezpieczne w ciąży?
 
Marzenko -imprezka Cię tym razem opminęła ale ... będzie jeszcze nie jedna. Tak bardzo się cieszę że jest Cię wiecej na BB. A teraz staranka będziecie musieli wydłużyć i w ciągu cyklu "próbować" aż do jakiegoś 21dc! Przynajmniej. Albo ten monitoring

Iza(Carri) ależ miałaś sny. Przepraszam nie odpisałam wcześniej bo miałam fona i później jak chciałam to BB nie działało.. zdrzemnełam się, a teraz już wszystko ma być oki.I jak wyniki hormnow i pozostałe oprócz toxo?

Anetko to czekamy teraz na efekty starań po 3@! Ależ ten czas leci. Super. Teraz tylko do dzieła...

Agula Irl czekamy na wizyty i same dobre wieści! A co Ty tak pracujesz?

Iza (olcia) witam i jak dziś dzień w pracy? Luźniejszy?

Asiu(Angelko) chyba nie koniecznie kazda ciąża będzie obciążona wadą rozwoju. Na to by tak odpowiedzieć jest badanie cytogenetyczne-kariotyp. Pomyśl o nim ze swoją ginką.
Wierzymy że jednak tak źle nie jest. A Wasze dziecko własnie moze odeszło za wcześnie.. bo było chore.. i jednak wg mnie "dobrze" się stało...
 
jadę do domku,uff
zrobiłam wczoraj pyszne spaghtti na dzisiaj a rano zorientowałam sie,ze post jest i musze myslec co ugotowac znowu
ale gapa ze mnie co:-)
 
Co jak co.. jak dla mnie dwa razy do roku można pościć. W piątek nie zawsze przestrzegam Go... ale w takie dni jak te... zawsze.!
To uwazaj na siebie w powrocie do domku.
Buziaczki i do napisania!
 
wróciłam ze szpitala. NIE MIAŁAM ZABIEGU usunięcia pustego jaja płodowego ponieważ MOJE MALEŃSTWO TAM JEST. przy usg przed dniem zabiegu na ekranie pokazał się pęcherzyk żółtkowy i serduszko. Zabieg odwołali, zrobili badanie BtHCG - wciąż wzrasta więc jest dobrze, biorę luteinę i mam się oszczędzać. Także dziewczyny moje kochane zawsze jest nadzieja ze moze sie okazac inaczej niz lekarze mowią. Dla mnie to jest niepowtarzalny cud.


Oluniaa gratuluję :-D trzymajcie się cieplutko z Maleństwem :-D
 
reklama
Do góry