reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jeżyk Całujemy was mocno! Chłopaczki są prześliczni!!!! Biedaczysko namęczyłas sie, ale pewnie za rok znowu zmienisz zdanie........... Zazdroszczę Ci, ze masz już poród za sobą, z drugiej zaś strony mi się do porodu nie spieszy.........

U mnie dzisiaj trochę lepiej, ale opuchlizna ciągle nie zeszła.................
 
witam w ten śniezny dzień
u nas śnieżyca od rana, zasypało nas nieźle

Mircia a tak z ciekawości ile przytyłas przez ciążę?
Ja narazie mam na minusie -9 kg(tyle schudłam od dnia w którym sie dowiedziałam o ciąży) ale pewnie szybko przybiore bo zaczełam juz jesc a mało sie ruszam, no ale wyjsciowa była 88kg:szok::szok::szok:, teraz jest 79. heeh az wstyd sie przyznać:zawstydzona/y:
ale teraz mam wszytsko za duze:-)
Kochanie jak do tej pory przytyłam całe 600 gram, bo na początku tez schudłam a moja wyjściowa waga to 80, 3 a teraz mam 80, 9:-)

Miroslava1979 jak szybko zaczęliście starania o dzidziusia? Widzę że w marcu 08 straciłaś maleństwo a już rok później rodzisz :-D

Dostalismy zielone światełko juz po 2 @ i w pierwszym cyklu staranek się udało:-)

Ja właśnie wróciłam z urodzin u teściowej i muszę Wam powiedzieć, ze wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :-)

Pixelko, pięknie brzuszek wygląda:-)

Gabi już nie dużo lezenia Ci zostało :tak:

Niusia, duuuuużo zdrówka Tobie życzę i szczęśliwego powrotu do domu!!!!:-)
 
reklama
witam
edytko tak pieknie piszesz ze dzisiaj poplakalam troszke ...ja po pierwszej stracie stracilam sens zycia przestalam wierzyc w BoGA mialam pretensie do Niego....teraz dopiero dostrzegam ze to co sie dzieje to jakis plan naszego zycia ....ze On nam cos przekazuje ...nic nie dzieje sie bez przyczyny ....
wczoraj mialam gosci ...zostali na noc ...rozmawialam z moim wspanialym bratem(o bratowej nie wspomne) kilka ladnych godz nocnych plakalismy jak male dzieci ja o sobie o o swoich problemach zyciowych ...troszke ponoglo ...i wiem ze sie nie poddam ...jestem silna

edytko pokazalas mi droge ...dziekuje
pixella brzusio juz widac
kasiu dziewczynka bedzie?
agunia AJ zycze duzo usmiechu ...dasz rade jestes silna Gosienka to taki maly cud ( sliczna dziewczynka)
jezyk Cyprianek sliczny ,,,Kacperek jest starszym bratem ...piekne zdjatko
pati ...zdrowka zycze
mirus jeszcze raz napisze ....jak to zlecialo ....jeszcze troszke...ja tez pamietam twoj test ciazowy a to juz tyle czasu zlecialo ...buziaczek
angela masz super mamusie ...mojej tylko czytalam wybrane posty ...mojego bloga i wiem ze bardzo to przezyla....
gabi ...jeszcze troszeczke wytrzymasz bo dzielna babka z Ciebie...buziaczek
agunia irl jak tam syneczek? imie juz wybralisci?
pozdrawiam wszyskie panie z BB i zycze milego tygodnia buziaczek
 
Do góry