reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Od kilku dni, poboli trochę i przestaje.
:baffled:
Nigdy mnie nie bolały jajniki, eeehh teraz wszystko się zmieniło widzę...
Już nie będzie bez problemowo jak dawniej :-(
 
sonita tak jak pisza dziewczynki moze owulka ...ja ostatnio tez mam takie bole
agunia hehe tak jak pisalam ...wybierajcie imi dla syneczka ....
kurcze moja psina mi po zygla wrrrrrrrr trza to posprzatac

a zapomnialam cyniczna gratuluje
 
dziewczynki mowie papa brak czasu trza pralka nastawic itd czasu braknie na to wszysko ...we wtorek do gina sie wybieram ...wiec bedzie dzien wolnego ipewnie do was zajrze

agunia ja Ci zycze synka zdrowego pieknego i mam takie przeczucie ze bedzie On
buziaczek

dziewxczynki prosze o mniejsza produkcje....fajnie sie czyta ale bez przesady hehe
 
kingus bardzo sie ciesze ...prosimy o fotke fasolki

Kinguś...no właśnie czekamy na foteczki....cieszę się razem z Tobą......

Hej kinius a co tam u Ciebie jak sie czujesz :)))to znaczy czujecie :DDD

Kingus gratuluje fasolinki, dbaj o nią i dawaj nam fotke to sie pocieszymy z toba :-)

Kinguś..ZDJĘCIE, ZDJĘCIE....cieszę się BARDZO.....
Obiecuje, że jutro wstawię zdjęcie :tak::tak:
Kochane jesteście, że się tak o mnie martwicie :-)

Kinguś(Beatko) tak martwie się i myślę o Was cały czas. Więc napraw kompa i bądź z nami tak jak dawniej!!
Będę pisać codziennie. Buziaczek


Ja jeszcze w piątek przyjmowałam gratulacje z powodu ciąży. Musiałam tłumaczyć że już nie jestem w ciąży.
Bardzo mi przykro

z moja córeczka juz lepiej, goraczka spadła, mala ma wenflon i jeszcze 4 dni dozylego antybiotyku,
Oj biedna malutka

dalej zdycham teraz doszedl katar ja juz nie mam sily na moj organizm :-D czy ja kiedys wyzdrowieje we wtorek ide do lekarza zobaczymy co powie
Zdrówka życzę

Witam Was wszystkie,na wstepie chce napisac,ze jestem tutaj jednorazowo,ale moze sie przedstawie,jestem mama Angelki.
Witam. Angelka ma wspaniałą mamę. Pozdrawiam serdecznie.

oj mamo mamo Ty mnie wszedzie znajdziesz ;-)
Bardzo się cieszę, że masz takie wsparcie w mamie:tak::tak:

a oto zdjecia z mojej cotygodniowej brzuszkowej sesji w pierwszym dniu 23tc
No piękny :-)

cześc dziewczyny u nas dzień za dniem mija niepostrzeżenie brakuje mi czasu dosłownie na wszystko. Cyprianek jest naprawdę grzecznym dzieciątkiem w porównaniu z kacperkiem ale muszę wpaść w ten rytm i czekam z utęsknieniem na wiosnę, damy radę jakoś.
Łezka mi się zakręciła :-)

Ja powiem banał bez Was bym sobie nie poradziła. Nie wiedziałam, że można dostać tyle ciepła i wsparcia od osób których nigdy nie widziałam.
 
Sonita mnie dzisiaj bolał lewy jajnik i boję się trochę bo to 2 tygodnie po zabiegu a w zeszłym roku miałam big torbiel na tym jajniku :baffled: grrr
Miroslawa to faktycznie wam się udało. Zazdroszczę :tak:
Jeżyk gratuluję synka. Prześliczny. Życzę dużo zdrowia :-D
 
Troche czasu minelo odkad bylam na forum, jakos nie mialam czasu, a i ochoty czasem nawet na to, zeby otwierac komputer. Stesknilam sie za Wami, no i po tak dlugiej przerwie mialam co czytac!!! :-)
Super ze jestescie. Pozdrawiam cieplutko w tak zimny zimowy dzien.
W jednym z postów przeczytalam, ze wiekszosci dziewczynek, ktore stracily swoje aniolki juz udalo sie albo urodzic, albo zafasolkowac! To bardzo budujace.
Ja testuje za tydzien, zobaczymy. Staram sie nie nakrecac, ale latwo nie jest. No wlasnie, a propos, mialyscie jakies przeczucia, ze sie udalo, czy dopiero brak miesiaczki pokazal, ze jest fasolka?
 
reklama
Witam, w niedzielny wieczorek... ja dziś odpoczywam wczoraj wymyśliłam sobie pieczenie chrustu i dziś ledwie się ruszam a do tego dostałam @.... wiec w przyszłym tygodniu USG i następna wizyta u lekarza szczerze mówiąc ciekawa jestem co powie...
Angelka123 - Asiu widzę że jesteśmy z jednego miasta... fajnie ze masz takie wsparcie w mamie moja tylko powiedziała nie płacz bo masz Kacperka i dla niego musisz być silna... wiele w tym prawdy ale mi potrzeba było trochę ciepła i wsparcia chciałam być samolubna.... ale może dla tego za drugim razem byłam silniejsza... ale i dlatego teraz nie wiem co będzie dalej... najpierw badania a później plany jakie okaże się w praniu....za pierwszym razem było bez planów kto wie co życie przyniesie :)
pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczynki...
Selenko a ty gdzie....
Edi, Aga AJ wy wiecie :)

 
Do góry