reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga_Irl najbardziej to całą sytuację tata przeżywa. Wczoraj siostra poleciała do siebie, bo była u nich. Ja jadę za tydzień i mam zamiar posiedzieć gdzieś do 20 marca, chyba, że gin mi zabroni, ale mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będę mogła pojechać. Ten tydzień będą sami, tato wziął urlop, więc zobaczymy. Mam nadzieję, że jakoś się unormuje ta sytuacja i tacie uda pójść na rentę, bo inaczej to sobie tego nie wyobrażam. On wychodzi o 5 rano z domu, bo dojeżdża do pracy, a moja siostra jest jeszcze za mała, żeby tyle czasu być sama w domu.

A dzisiaj to taki miałam dobry humor, a potem mi się popsuł, oczywiście była tego przyczyna, ale nawet nie chce mi się pisać. Wybuchłam i pokłóciłam się z teściową i trochę z M. Ja nie wiem, że niektórzy ludzie to sobie sami stwarzają problemy. Ach szkoda gadać. Mam nadzieję, że ja nie będę taka na starość.
 
reklama
reklama
Aga, ja na początku też miałam ochotę na jakieś kwaśne rzeczy i takie tam. Zobaczymy czy lekarz w czwartek potwierdzi synka ;).
 
Do góry