reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ja wlasnie zjadlam taka kanapke z tureckiej knajpki... pycha! z sosem czosnkowym.... :)
i jeszcze mam ochote na zupke chinska pikantną
 
Edytko no cannelloni jak na pierwszy raz mi wyszły całkiem całkiem... tylko makaron cos mi się tak nie do końca zrobił... w niektórych miesjcach był twardy :-( nie wiem dlaczego... w jakiej temperaturze pieczesz? bo może ja przesadziłam... ale zjedliśmy i żyjemy... to najważniejsze... będę próbowac... w końcu trening czyni mistrza :-D
Ja zostawiam rurki w tym sosie na 30minut przed zapieczeniem (muszą być całe przykryte sosem), wtedy są miękkie. Pierwszy raz też mi wyszły zbyt twarde. A serem posypuję tuż przed włożeniem do piekarnika. Temperatura 180.
 
Witam się wieczorowo!

Cyniczna(ASIU) gratuluję i spokoju życzę! Cieszę się z powrotu i mam nadzieję że już z nami zostaniesz.

Kasiek(Kasiu) proszę bardzo i polecam się zawsze na przyszłość. Super czytać znów Twe posty.

wrobelek - czekamy na wieści.. a jak nie chcesz wiedzieć płci to my będziemy tutaj obstawiać. Tylko pasuje jakieś zakłady bukmaherskie zrobić :laugh2: a co :rofl2:

:(( witaj wśród Aniołkowych mam.Przykro mi że dołaczasz do nas. Ale uwierz mi ze dobrze trafiłaś.Są tutaj niestety dziewczynki co tak jak i Ty straciły dzieci zbyt wcześnie bo nie dawano im szans na przeżycie. To jest najgorsze. Że były zdrowe tylko zbyt malutkie by same mogły funkcjonować....

oluniaaa uwierz mi że będzie dobrze. A nie musisz wcale czekać aż pół roku. Wszystko zależy od twego stanu fizycznego i psychicznego.
Porób badania i do dzieła. Przy pustym jaju ważne jest badanie nasienia męża.

Agula Irl ależ masz smaki w sam raz na synka :laugh2::eek::laugh2::laugh2:

guska(Aguś) super że na wizycie humorki dopisywały! Tylko się cieszyć że Kinguś zdrowa!! Naprawdę super. Niech takie wieści codziennie będę u nas! Najważniejsze że rodzice szczęśliwi i my e-ciocie również!

Pixelko(Aniu) niooo juz zaczynasz następny tydzień! wow ale ten czas leci. I czekamy w niedziele na zdjęcie brzuszka! I jak się czujecie? Ty i Wikusia?

Angelko(Asiu) witam wieczorowo - smacznego życząc.

Scarlet(Haniu) i jak się u nas podoba?

Kinguś(Beatko) tak się ciesze że napisałas!! Naprawdę martwiłam się o Ciebie! A 4mm to już naprawdę OLBRZYM... ehhh i niech to serduszko dla mamusi bije..
Proszę pisz do nas bo oszaleje :rofl2::laugh2:

Mika dobrze że napisałaś! Dziękuje. 19 dni :nerd::rofl2: czekamy!!!
 
Witaj Haniu nocna :-D
canneloni mi zawsze wychodzi miękkie i nie trzymam 30 minut w sosie ale pamiętam by wszystkie rurki były przykryte. Ale ile kucharek tyle pomysłów. I stąd ta sama potrawa u każdej z nas smakuje wyśmienicie :-D

Witaj Koti...właśnie wszamałam pół snikersa :-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ehhhh te smaki :sorry2::-D
 
Pati(Niusia) nie daj się choróbsku. Dziękuje za wieści na GG.. szkoda tylko że nie takie pomyslne jakby chciała :-( ale naprawdę musimy uwierzyć że słonce dla nas zaświeci i będzie świeciło jak najdłużej. Nawet po najgorszej burzy kiedyś słoneczko musi wyjść...prawda?:sorry:
Całusek dla Ciebie:laugh2:

Marzenko chyba nie przebrnełaś przez te zaległosci albo Ci czasu już na odpisanie nie starczyło :laugh2::-D całuski również dla Ciebie gorące!

Szafirku(Kasiu) i jak po smutnej "imprezie"? Trzymaj się kochana.
 
reklama
Do góry