reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
będzie dobrze,będzie:-)
wiem,że nerwy i tak nie mina i uspokoisz się dopiero po wizycie i tak do następnej wizyty,ale pomyśl sobie,że nerwy nic nie pomoga i na pewne sprawy nie mamy wpływu
 
Syla trzymam kciuki i coś czuję, że wszystko będzie doooobrze :tak:

A wczoraj skończyła się moja wspaniała miesiączka i tak jak zawsze miałam po okresie jeszcze lekkie brudzenie, tak teraz krwawiłam i na dzień końca CZYSTO :-)
Dla mnie bomba, mogłoby tak zostać.
Zaznaczyłam już w kalendarzu kiedy się zaczęła i skończyła.

Teraz mam prośbę do Was kobitki, napiszcie jakie badania teraz powinnam zrobić, aby wszystko było dobrze, idealnie?
 
ola zajrzyj na wątek badania po poronieniu
tam powinnas znaleźc info
badań jest sporo niestety
 
Cześć babki.
Sylwia,trzymam kciuki daj znać.
Hmm,a chyba Pixela i Kasiek się dawno nie odzywały:confused: Ale przyznaję,że nie wszytsko czytam,mogłam przeoczyć:zawstydzona/y:
Buziaki dla wszystkich.Papa.
 
Witajcie misie kolorowe.

Sylwia oczywiście dzisiaj mocno zaciskamy kciuki za Ciebie i Twego kruszka w brzuszku! Będzie dobrze głowka do góry.

Sonita tak własnie wczoraj "odświeżyłam" wątek badania po poronieniu. Tam jest masa badań. Niestety nie ma tych najważniejszych. Dla mnie przykładowo najważniejsza byłaby tarczyca a dla Ciebie posiew z szyjki. Dlatego tak trudno jest wybrać te "najważniejsze" ... bo niby wszystko jest Ok. Ale dopiero jak zrobi sie wszystkie badania. A takto np jedna z dziewczyn przebadala siebie dogłębnie a okazało się ze nasienie męża może mieć decydującą przyczyną na JEJ poronienia. Moja bliska koleżanka również przebadała się w sumie cała.. a ja jej powiedziałam o teście urogin? Ona a co to... próbowała przez 3 lata bezskutecznie zachodzić w ciąze przy badaniach które robiła były książkowe - po teście urogin okazało się że miała chlamedie. Na szczęście udało się wyleczyć to świństwo i teraz po raz pierwszy starają się o dzidziusia. Ja Im dzilenie kibicuję!

Iza witaski.
 
reklama
Witaj Gabi. Jak się czujecie? Dalej tak zdenerwowana jesteś? Gdzie jesteście u mamy? Czy u siebie? I czy wszyscy zdrowi (tfu tfu) żebym nie zapeszyła :zawstydzona/y:

Kasiek(Kasia) u niej wszystko OK. Już w środę zacznie 19 tydzień!!! Czuje kopniaki dzidzi. Wierzy że wszystko jest OK. Nie plami i prosi o pozdrowienia Was wszystkich. Pamięta o nas ale z pewnych względów postanowiła odpocząć od BB.
A my się cieszymy że u NIEJ jest super!

A faktycznie Pixelka Ania dawno nie pisała :sorry2:
 
Do góry