reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

a tak wogóle to miłego dnia, ja mam wolne i zaraz wymarsz do sklepu..... nie mam pomysłu na obiad:cool:.... może w sklepie mnie olśni....
 
reklama
a mój mąż w tym roku ma okragłą 30 ( niestety ja juz to dawno mam za sobą hihi)
i myślę,żeby mu wyprawić jakieś piekne przyjecie:)no i o prezencie trzeba pomysleć;-)
 
Prezent to zawsze był dla mnie największy kłopot :eek: w tamtym roku miałam lżej bo zaczął się psuć mojemu mp3 więc nie miałam problemu z wyborem prezentu :-D

a w tym roku to nie mam zielonego pojęcia co mu kupić... ale na szczęście mam jeszcze troszkę czasu:happy2:
 
Fakt że prezenty to problem, na imieniny dostał joysticka, pod choinkę słuchawki bezprzewodowe.... więc w prezencie urodzinowym zabieram go dzisiaj na duże lody a później do kina.....

Gabi no to utul swojego maluszka i niech szybciutko wraca do zdrowia.....
 
reklama
witam

mialam goscia z rana wiec dopiero sie witam

alla zapomnialam trzymam kciuki za dzisiejsze usg ...chyba o 18 ???
edytko ...WITASKI
Tak tak @ przyszla i trwala 2 dni ...ale moje wredoty tak wygladaja ...tak jak pisalam byly 2 kreski ...jednak @ przylazla i piersionka przestaly bolec ...staranka dalej trwaja :tak:

witam nowe kolezanki i tule do serduszka ...zaostancie z Nami ;-)

alutka ...oj coscik czuje ze M bedzie biedny hehe ...ale to i dobrze
agnieszka Aj ja sie tylko powtorze JESTES WIELKA !!! DO DZIELA KOCHANA

kasiu SUPER SUPER ze wszystko ok ...i tak do konca

syla czekamy na Ciebie i na Twojego maluszka

selenko czekamy ....

guska dziewczynka ??? supcio ...prosimy o wiecej postow

pozdrawiam Wszystkie mile panie :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry