reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cyprysiowa cieszę się razem z Tobą, chociaż mi ciężko, ale czuję tą Twoja radość i wyobrażam sobie, że i u mnie za kilka miesięcy pojawią się dwie kreseczki:tak: Na razie czekanie na @, potem wizyta u gina i zobaczymy co on mi powie. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok...
 
reklama
Chyba będę musiała się dzisiaj wybrać na większe zakupy bo w lodówce mam tylko kawałek sera, i to też chyba z 5 deko:baffled:, mój M z chęcią zrobiłby zakupy, ale znajac życie, to połowy nie kupi, nawet jak będzie miał karteczkę zapisaną produktami. A do tego w niedziele wyprawiamy urodziny, w tym roku wspólnie, bo on miał 28 marca ( wtedy się dowiedzieliśmy,że maleństwo nie żyje) a ja mam 14 kwietnia, więc zrobimy to za jednym sprzataniem i gotowaniem. Na szczęście moja mama przyjedzie do mnie już w sobotę i przy wszystkim mi pomoże.
Wiecie, jak ja miałam zabieg w poniedziałek, to ta kobieta nie mogła wytrzymać w domu i przyjechała do mnie do szpitala, a nie miała blisko, bo jakieś 60 km i to w korkach, a przyjechała autobusem do Gd Wrzeszcza, a stamtąd, żeby było szybciej, wzięła taksówkę. A tłumaczyła to tym, ze jak ja do niej dzwoniłam, to przecież mówiłam, ze chce mi się pić i ona mi przywiozła, soczki, napój, i wodę mineralną, bo nie wiedziała na co ja mam ochotę. Ta kobieta mnie nieraz tak zaskakuje....
 
Dzięki dziewczyny. Mam wrazenie ze bardziej mam cykora niz sie ciesze... Poprostu boje sie skakac z radości.
A tu dowód, troche słabej jakosci bo komórką robione ale mam nadzieje ze widzicie. Na poczatku byla słabsza krecha ale juz teraz jest bardzo widoczna.
testkp1.jpg
 
Maggie2412 Dziękuję za informację :-)

Cyprysiowa gratulacje i nie stresuj się!!!

ewa33gratulację dla mamy i Maleństwa.

Ja dziś zrobiłam badania na toxo i CMV, wyniki z toxo jutro, a CMV za dwa tygodnie. To teraz będę czekać i czekać...

A jutro powrót do pracy. Aż mi się robi gorąco, zimno, dreszcze i wszystko na raz. Boję się tych wszystkich "przykro" bo mogę pęknąć. Żebym tylko nie wybuchła.
 
Hej!

Ewa33 - gratuluje tak wspaniałej "kruszynki":-), ładne imię wybrałaś, bardzo mi się podoba:tak:

Cyprysikowa - gratulacje:tak:może dasz początek wiosennemu wysypowi fasolek;-):-), trzymam mocno kciuki,żeby wszystko było ok.

Wiecie, przed chwilą się dowiedziałam i aż mnie "zmroziło" - kolejna dziewczyna z października ( moja znajoma z forum) ogłosiła,że jej maleństwo nie żyje. Cholera,za moment zacznę wierzyć,że jakieś fatum wisi nad październikiem. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie:szok::szok::no::no:.
 
Aga, nawet w szpitalu mówili że strasznie dużo poronień jest, ja przecież też była w październikowych mamusiach, a teraz nawet tam nie zaglądam,bo tak mi strasznie przykro!

Ja znalazłam sobie zajęcie, i pewnie trochę mi zejdzie. Wzięłam sie za rozliczenia podatkowe, a mam ich trochę, sąsiedzi, rodzina i znajomi, i wiecie co, jak do tej pory to nawet kawy za to nie dostałam... Kur*e mam już tego dosyć, robię to wszystkim za darmochę, zawiozę im to do urzędu, a tu nawet dziękuję nie potrafią powiedzieć!
 
Mika musisz wystawic koszyczek z napisem " co łaska";-):-)

Poronienia....tak, to jakiś pogrom, ja w piatek byłam u gin i rozmawiałam z nim na ten temat, też powiedział,że to jakaś plaga ostatnimi czasy. Przyczyną większości z nich jest niedomoga ciałka żółtego, dlatego "normalni" lekarze od razu profilaktycznie właczają progesteron do 16 - 20 tyg.
 
Aga, mi lekarz też zapisał progesteron, brałam luteine 2 razy dziennie. U gina byłam pierwszy raz ( a zarazem ostatni) w 6 tyg ciąży, ale już wtedy mówił, ze ciąża jakoś źle się rozwija, bo zarodek jest o 10 dni do tyłu. Ciekawe co teraz mi powie, ale do niego mam sie zgłosić za 6 tyg, a to tak długo....
A co do koszyczka, to chyba tak zrobię:tak:
 
reklama
Do góry