reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga Irl dla Ciebie spóźnione, ale szczere życzenia z okazji 15 rocznicy ślubu. Jeszcze 1000000 latek razem, ukochanego i wyczekanego synusia i mnóstwo miłości.
 
reklama
no moje naturalne to sa ciemnobrazowe ale niestety siwych juz tyle ze trzeba wspomagaczy uzywac....podobaja mi sie czarne ale nigdy sie nie odwazylam....coprawda jak robie ciemny braz to wychodza mi prawie jak czarne ale to nie to:)
 
Znalazlam taka strone kalendarzyk i tam wszystko sie wylicza, np. dni plodne, @ i nawet maila wysla z ta info. Mialam tez taki program ale byl bezplatny tylko na 30 dni wiec wole to. I ciaze opisuja bardzo dokladnie, tydzien po tygodniu, fajne
 
I mezulo mi na kolacyjke usmazyl fure plackow, zly ze malo zjadlam a ja pekam i juz nie moge bo juz waze 60 (powinno byc choc 54) a brzuch mam taki jakbym rzeczywiscie byla w tym 5 msc. Moze mam urojona?
 
Agunia mnie to brało znow na ostre,i to o każdej porze dnia i nocy:-) potrafiłam o 2 w nocy wstac i jesc kanapki i musiało być duzo chrzanu mniam,mniam:-)ale co np: do mdłosci to wogole nie miałam prze te 9 tygodni?
 
reklama
Do góry