reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tez tam byłam i 9 stron jest!!! Ale ja na razie nie moge tego czytac. Ale bardzo sie ciesze waszym szczesciem. Dowiedzialam sie ostatnio ze moja klientka ( z naszymi przejsciami ) jest w 5tyg.!! Ona i WY pomagacie wierzyc ze bedzie dobrze!
 
Witaj enka! ja również powtarzam że nowe zafasolkowane dziewczynki daja mi taka sile ,wiare i nadzieje,ze szok ,jestem tak przeszczesliwa jak bym to ja zobaczyla u siebie te dwie kreseczki:-):-):-)i jestem im za to bardzo,bardzo wdzięczna:-)
enka a tak wogole to dziekuje za zaproszenie:-)
pozdrawiam wszystkie dziewczynki,a tym zafasolkowanym powiem ze teraz musi sie udac i kazdy trzyma za Was kciuki :-)
 
Edytko, już Ci maila wysłałam i jeszcze raz oficjalnie gratuluję!!!!!!!!! Wierzę, że się uda!!!

A my dzisiaj pojechaliśmy kupić resztę preznetów pod choinkę i zamiast tego to kupiliśmy sobie kapcie, dla mnie spodnie (ciążowe rybaczki) i dla mnie bieliznę. Nie wiem gdzie i kiedy dokupimy resztę prezentów... ale i tak z zakupów jestem zadowolona :))).
 
a my tez bylismy na zakupach i kupilismy sredniej corce adidasy a najmlodszej kozaki bo se zazyczyla hehhe( nie wiem po co bo tu lepiej kalosze hehhe)...andrzej kupil z kartony po 24 butelki piwa bo jutro ma przyjsc jego szef i jeszcze jeden gosciu hehhehe...to se chlopaki popija...ma do tego kilka butelek whisky hahhaha....ale znajac irlanczykow to nie popija zbyt duzo:) ale napewno bedzie milo...musze cos do zjedzenia zrobic.....nie mam jesczze koncepcji jakos...hehhe
 
reklama
Do góry