reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agus ja jestem,ale coz jestem blondynka wiec nie wiem czy masz chec pisac hahhahahahahahah(nie no zartuje sobie),ale mam takie wrazenia ze jak wchodze to kazdy ucieka ,nikt nie odpisuje itd:-)
 
reklama
Hej enka:-)U mnie o.k ,wczoraj dostalam pierwsza @,a dzisiaj mam krwotok i nie wiem dlaczego?a pozatym o.k:-)pozdrowionka
ps:dziewczynki jakos mnie nie lubią??/:-)
 
aga to wrzuc zdjecie w blond włoskach:-)na zjeciu jestes w ciemnych i jakos nie moge sobie Cie wyobrazic:-);-)pozdrowionka
 
agus sorry ,ale myslałam ze napisalas ze masz blond włoski hahahhahahahah,ale jaja,a tak naprawde to dobrze Ci w ciemnych:-)
 
Słodziutka gratulacje!!!!!!!!!!!!

Ja teraz cierpliwie czekam na 2 @...A potem może staranka:-)
Teraz mam 3 dni wolnego.Trzeba zacząć porządki.Jutro od rana do dzieła;-)
Dobrze, że M pracuje jutro, bo nie lubi jak zaczynam sprzątać...Ale obiecał,że umyje okna jak wróci.
 
reklama
wiesz Agunia nie widzialam Cie w innyck kolorach wlosow,ale te Ci pasuja,ja zawsze miałam taki kolor mysi hahhah i od jakis 7 lat farbuje sie na blond ,bo w tamtych wygladam okropnie:-)
 
Do góry