reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czyli małe lwiątka....fajnie...moj tata to lew...

ale sie ciesze, normalnie nie moge sie przestac usmiechac tak mnie ucieszył mms od edytki!
 
EDYTKO OGROMNE GRATULACJE!!!! Tak sie ciesze. Tyle nas pocieszalas i Tobie się udało!!! Ja tez przekonuje sie codzien i upewniam ze moja przyszla ciaza będzie na pewno ok! TAK TRZEBA!!! Jaki miły koniec dnia :tak: :-D :-) ;-)
 
modroklejka ja normalnie nie moglam uwierzyc jak zobaczylam jej posta...ale sie ciesze.....naprawde.....
ja biore wszystko pod uwage niestety,....licze sie rowniez z tym ze tym razem tez moze sie nie udac:(ale to nic.....musze tez miec taka opcje bo po tylu razach niestety musze byc przygotowana i na te ewentualnosc...
choc tym razem jakos czuje sie inaczej...hehhehe.....i mysle ze tym razem bedzie dobrze:):)
 
reklama
Do góry