reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
to cieszę się bardzo że mogłam się przyczynić do poprawy Waszego z dzidziem samopoczucia. Jak zawsze pragnę by każda z nas się doczekała. I wierzę w to mocno że każdej z nas się uda.
 
Doczytałam trochę.
Pixela,biedna Wiki.
Ale żadnej bułki z masłem !!!
Żeby nie prowokować kolejnych wymiotów,to tylko picie i to MAŁYMI porcjami.I dopiero jak 6 godz. nie będzie wymiotowała to coś lekkiego do jedzenia,chrupki czy coś.
Ryż.Żadnych owoców,masła,mięsa,mleka itp.
Mówię z doświadczenia,wielokrotnego z rota:baffled:
 
Mam jeszcze dwa pełne opakowania (zainteresowana? ;-) ), bo kupiłam je razem z testem. /quote]
Dzięki będę pamiętać ale nie wiem ile będę jeszcze brała. Mam nadzieje, że mi też pomoże :tak::tak:

Wice dałam chrupki kukurydziane...chyba nie zaszkodzą, nie chce jej podrażniac żoładka, potem dam bułeczke z masłem...poradźcie co jej dawać do jedzenia....
Spokojnie możesz spróbować lekki bulionik z ryżem. Mam nadzieje, że już lepiej.

Ja nic tylko kicham i z nosa mi leci. Oby nie zaszkodziło to maluszkowi. Piersi mniej bolą, mdłości jakby mniejsze, tylko brzuch kłuje. Znowu się boję. Naprawdę. Jeszcze sny miałam takie złe.. Nie marudzę. Miłego dnia dziewczyny.Chciałabym móc nie myśleć.:-(
To my będziemy "myśleć" za Ciebie, a Ty się relaksuj i myśl pozytywnie.:tak:

Powiedzcie mi po jak długim czasie wynik testu ciążowego jest ważny bo zrobiłam i nic nie było,po 10minutach też nic a jak teraz po pół godzinie spojrzałam to widzę bladziutką mocno drugą a może mam omamy.
Chyba jak pisały dziewczyny do 5 minut.

Niestety dostałam dzisiaj też smutną wiadomość, umiera mojej babci brat, ale wiem, że dla Niego to już poprostu koniec cierpienia, choruje na raka i ma już wszędzie przerzuty, więc teraz modlę się o lekką śmierć dla Niego.....
Bardzo mi przykro:-:)-(

Chciałam się Wam ochwalić że na usg dzisiaj był jeden pęcherzyk i miał 17 mm. Chyba cos w weekend bedzie sie działo:tak::tak::tak: z poniedziałek rano mam iść na podgladanie i sprawdzenie czy pęcherzyk pękł. Prosze trzymajcie za mnie kciuki.
O to super. Owocnego weekendu życzę ;-);-)

Czy może, któraś z Was leczy się Duphastonem, lub ma niedobór progesteronu i miała takie objawy? A może coś o takich objawach słyszałyście? Do gina idę za parę dni ale boje się bo momentami ciężko mi normalnie się moim synkiem zajmować
Ja brałam duphaston ale dobrze się po nim czułam. Ale pewnie różne są reakcje na niego. Pewnie lekarz zmieni na coś innego.
Tak więc dziewczynki... Z moimi problemami.. ciąża młodsza.. jak w OM.. Ale dla Ginka normalnie! Wg usg 5t5d.
Dziudziuś ma 1,3mm a pęcherzyk 10mm!!!!! Serduszko mu bije!
Przepraszam że teraz piszę.. ale póki nie zabiło nie miałam śmiałości pisać. Wiem że mi wybaczycie.
Ciąża i tak zagrożona bo nisko zagnieździł sie zarodek. Więc Zero jakiejkolwiek roboty, dźwigania, seksu itp.
Jestem bardzoooo szczęśliwa!
Co za cudowna wiadomość :-D:-D Ale mi zrobiłaś super niespodziankę.
Dzięki Wam wierzę, że i mi się kiedyś uda
 
Moja droga Edytko to teraz juz moge oficjalnie Ci pogratulować.
GRATULACJEEEEE!!!!
Bardzo sie Cieszę że Wam sie udalo. Napewno wszystko do końca będzie bardzo dobrze się ukladało. Dzidzia bedzie zdrowo rosła, remont sie skończy i bedzie piekne nowe mieszkanko. Tylko mi sie oszczędzaj .......
Złóż moje gratulacje Wiesiowi i powiedz mu że trzymam kciuki za powodzenie palącej akcji.:tak::tak::tak:

 
reklama
Do góry