reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuje dziewczynki. Ja jestem żywym przykładem póki co (jest wcześnie ale dla mnie zajście w ciąże to też nie lada sukces).. że uda się nam wszystkim. Wcześniej czy później. Mieliśmy z M dużo problemów, ale dobry specjalista, troszkę cudu...
 
reklama
guska pewnie że jestem w pełni szczęśliwa ale i pełna obaw - jak każda z nas.
Ale przyjmuję do wiadomości że mimo że ciąża jest zagrożona to i TAK musi byc dobrze i będzie. Nie biorę innej opcji pod uwagę.
 
Bułeczka juz zostala rano zwymiotowana..potem była zupka-rosołek z ziemniaczkiem i odrobina marchewki.... wyleciała juz chyba w 5 kupkach,,,teraz nie wiem co jej dac bo po mleku nie chce wam opowiadać co było bo prałam cały dzień.....kanapę, potem dwa koce...posciel....ale generalnie nie che nic jesc wiec nie ma z tym problemu co jej dac bo nic nie chce....pic też nie chce :wściekła/y:


a teraz mnie brzuch boli ...

własnie sie moja modelka uczy chodzic na obcasach........:-)...

słodziutka twoja albo twoj mały urwisek tez niedługo zacznie ubierać sie w wasze ciuszki....wiem, ze jestes pełna obaw...niestety nie pozbedziesz sie ich przez kolejnych 35 tygodni.....:-)....
 
Wiem pixelko że obawy będą. Ale żyję pełna optwymizmu. Wszystko w rękach Boga. Ja zrobiłam wszystko co w nej ludzkiej mocy... resztę pozostwaiam..już wyższym ode mnie.
Tak jak Gabi pisała. Lepiej niech tylko pije by się nie odwodnić póki co.
 
Pixela,nie dawaj jej jeść.Żołądek i ukł. musi odpocząć,bo i tak nie strawi,tylko nasila objawy i się męczy.
Pić musi,często,po łyczku.
I najlepiej jakbyś jakieś probiotyki miała latktoral,lacidofil itp. rozpuścić i do picia.
Jutro będzie lepiej.
Jejku,ile my razy to przerabialiśmy,brrrr.Nawet na pogotowiu się kończyło,zawsze tam powtarzali,jeść dać troszeczkę dopiero jak 6 godz. nie będzie wymiotów.I na pewno bez nabiału,glutenu,owoców,tłuszczu.
Ew. z owoców to taki gotowy deserek,albo gotowane jabłko z ryżem zrób.Albo jak ona kleik je,to na wodzie,nie na mleku.
Ja też nie raz przeżywałam,że nie dość,ze wymiotuje,sra to nic nie je.Ale organizm się w ten sposób broni.Jak dajesz jedzenie to wszystko prowokujesz i tylko pogarszasz.
Jeszcze jest taki napój do rozrobienia nawadniajacy orsalit,ale nie sądzę,żeby to wypiła,słone jest,ble.
Jutro będzie lepiej.
 
Czesc Dziewczynki....
Ja na chwilkę..........
Dilajla....spełnienia marzeń(musiałam)...wybacz....
Edytko....Ty wiesz co chciałabym Ci powiedzieć....gratuluję kochana!!!!!!
Andzi....jak samopoczucie.......?zdrówka....
Wszystkie Was pozdrawiam....
 
Dziewczynki... no nic. Zmykam spać.
Jestem padnięta. A jeszcze mam troszkę do zrobienia.
Caluje Was wszystkie razem i każda z osobna.

Paaaaa słodkich snów życze.

Dobranoc!!!!!!

Aguś AJ :-D:tak::-) Ty wiesz!!!!
 
Edytko GRATULACEJ OGROMNIASTE :) piękny koniec roku coż nadzieja w cuda wraca, oczywiście szczęśliwych 9 miesięcy objawów wedle życzenia :)
A dla takiej jednej koleżanki co nie chce ..... ze zrozumieniem ale jednak choć malutki :)
Pixellko dziewczynki maja rację jesli to rota to trzy dni bedzie meczył i trzeba pilnować zeby sie nie odwodniła, orsalit jest paskudnty ale ratuje przed szpitalem, najlepiej przegotowana woda zero jedzenia bo to nasila objawy... zdrówka dla małej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
gabi zupke jej dałam i nie zwymiotowała, tylko kupka przeleciała z 5 razy....ostatnie wymioty o 12 były ale prucz zupki nic nie dawałam jej do jedzenia..... daje jej lacidofil..a przynajmniej próbuje ale ona pić nie chce :-(...
lece bo wykapana i gotowa do spanka..
jutro bedzie lepiej na bank

Buziaki
 
Do góry