reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

J.M. za tydzień pójdziesz do doktorka, wszystkiego się dowiesz, dostaniesz zielone światełko :tak: i za jakiś czas zobaczysz II kreseczki, głowa do góry wszystko będzie dobrze:tak:
 
reklama
twoje maleństwo też w 8 tygodniu?? teraz dopiero zauważyłam. a jak u ciebie? staracie się już?
 
twoje maleństwo też w 8 tygodniu?? teraz dopiero zauważyłam. a jak u ciebie? staracie się już?

Tak, moje maleństwo równo w 8 tyg, ale u mnie ciąża była zagrożona od samego początku, miesiąc czasu przeleżałam w szpitalu gdzie trafiłam z plamieniami, z poczatku lekarze za bardzo nie wiedzieli "co jest grane", najpierw był jakiś cień, póżniej podejrzenie o ciążę pozamaciczną, po 3 usg okazało się że jest 3 cm krwiak, za każdym razem Usg konsultowało 2 lekarzy, kazli mi leżec i czekać raz było lepiej a raz gorzej. W 8 tc zrobili kolejne Usg kontrolne i okazało się,że już nie ma tętna a na następny dzień nastąpiło poronienie. Po dwóch tygodniach byłam na badaniu kontrolnym, okazało się,że wszystko ok. sluzówka ładnie odbudowana, bez stanów zapalnych, gin. polecił mi wykonanie badań na toxo, cyto i chlamdię. Powiedział,żeby 3 miesiące odpocząć i do dzieła :tak:. W przyszłym tyg. idę na kolejną wizytę zwynikami badań, teraz kończy mi się druga @ i za kilka dni...robótka czeka:-)
 
Też tak myslę;-)...musi się udać kazdej z nas, nie może być inaczej:tak:

Ja już muszę znikać..WESOŁYCH ŚWIĄT:-)
 
Dziewczynki, ja tez tylko na chwilke, z zyczonkami swiatecznymi.

Zeby sie marzenia Wam spelnily :-) Zwlaszcze te wiecie ktore :tak::tak::tak:. Te najwazniejsze...:-)


Wypoczywajcie, niech Wam spotkania rodzinne przyniosa jak najwiecej radosci. Sciskam Was dziewczynki zbiorowo i kazda po kolei i caluje bardzo zmarznietym pyszczkiem.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki.
Ja też tylko na chwilkę złożyć życzonka, bo pewnie już nie bedę miała czasu, żeby zajrzeć.

Radosnych i spokojnych Swiąt, dużo zdrówka, smacznej święconki, mokrego Dyngusa :-) oraz aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia ;-)

Pozdrawiam serdecznie i buziaki dla Każdej z Was!!
Trzymajcie się cieplutko.
 
I ja ze świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju
I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły Wam duszę radością
Czegóż jeszcze Wam życzę?
Zdrowia i dostatku!
Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!
Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,
Spełniającej życzenia małej złotej rybki
Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna,
Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,
Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,
Dywanów latających i talentów licznych.
Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,
Wielu ludzi przyjaznych, i wielu życzliwych.
Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,
Poklasku i uznania i awansów licznych.
Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,
Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,
Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,
A w południowych Indiach plantacji herbatki.
Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie
I innego schronienia w wybranej krainie.
Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,
Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.
Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,
I życia w stanie choćby lekkiej euforii.
Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,
Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

Buziaki-wiecie kto:-D
 
Kochani Moje Wszystkie, Krewni i Znajomi Królika:)

Na te krótkawe święta życzymy Wam:
Nadziei-by napełniała Wasze serca optymizmem,
Radości-by uśmiech nie znikał z twarzy,
Spokoju-żeby można odpoczywać pełną piersią,
Pogody-zdecydowanie wiosenniejszej,
a do tego-wody wiadrami, szynki garściami (mięsożercom), jaj kopami,
mazurków, babek, serniczków i wiele prezentów w koszyczkach...

Nie traćcie ducha, napawajcie się spokojem i miłością bliskich...

Buziole!!!
 
reklama
Dziewczyny,fajny przepis na święta mam:
Przepis na kurczaka.
Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego.
Dodajemy goździki i cynamon, skrapiamy cytryną.
Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanka wina białego, szklanką wina czerwonego, dodając 100 g ginu, 100 g koniaku, 200 g Smirnoffa i 50 g rumu.
Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej.
Kurczaka możliwie jak najszybciej wypierdzielamy, bo jest do kitu
Natomiast............. Sos! Sos! Paluszki lizać!!!

PS. Kurczak musi być martwy, bo inaczej bydle sos wychleje.
 
Do góry