reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj J.M.:-)

Poczekaj aż skończy się @ i idź do lekarza na badanie kontrolne oraz Usg a także pokazać wyniki ( jak rozumiem chodzi o hispat?). Oprócz tego zrób sobie badanie na toxoplazmozę oraz cytomegalię - robisz to pełnopłatnie, nie potrzeba skierowania i z wynikami do lekarza.
 
reklama
Teraz dopiero mogę o tym spokojnie mówić, już mnie boli tak jak przedtem. Jestem tylko ciekawa tego jaka była przyczyna. Staraliśmy się z mężem 4 miesiące. Uadło się dzień po moich urodzinach. Ale ja od początku czułam że jest coś nie tak. Strasznie się bałam. Ciekawe czemu tak było!
 
Witaj J.M.:-)

Poczekaj aż skończy się @ i idź do lekarza na badanie kontrolne oraz Usg a także pokazać wyniki ( jak rozumiem chodzi o hispat?). Oprócz tego zrób sobie badanie na toxoplazmozę oraz cytomegalię - robisz to pełnopłatnie, nie potrzeba skierowania i z wynikami do lekarza.

Co te badania mają stwierdzić??
 
Ja już wyjeżdżam, więc chciałam złożyć Wam życzenia świąteczne:

Wesołych Świąt!! Niech się każdej z Was spełnią marzenia, niech święta miną szczęśliwie.

Dziękuję za to, że pomogłyście mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Do zobaczenia za tydzień :-)
 
Dlaczego? może wynik badań na to odpowiedzą....ale najprawdopodobniej nigdy dowiesz się dlaczego, tak jak praktycznie każda z nas tutaj obecnych. W moim przypadku ( w poniedziałek miną 2 miesiące) najprawdopodobniej przyczyną było krwawienie z krwiaka a dziciątko było za słabe. Miną 2 miesiące a ja codziennie zadaję sobie pytanie dlaczego moje maleństwo??????
 
Ja już wyjeżdżam, więc chciałam złożyć Wam życzenia świąteczne:

Wesołych Świąt!! Niech się każdej z Was spełnią marzenia, niech święta miną szczęśliwie.

Dziękuję za to, że pomogłyście mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Do zobaczenia za tydzień :-)

Wesołych Świat milgak:-):-)
 
reklama
Do góry