reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja wpadam powiedzieć wam dobranoc

Pixella no strasznie się cieszę że wszystko jest ok..... no rzeczywiście nosisz w sobie dużego już człowieczka....

buziaczki dla wszystkich
 
reklama
dobra uciekam juz naprawde bo calusienki dzien na nogach po sklepach z siostra lazilysmy i nic nie odpoczelam dzis...no ale coz...siostra tylko tydzien bedzie wiec pozniej sobie poodpoczywam....
u mnie ogolnie bez zmian....brzuszek czasem boli ale jak na @ wiec nie ma sie czym martwic....wogole to po tej aspirynie to ja jakas taka wyziebiona jestem...caly vzas marzne jak nie wiem co
 
Pixelka, bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! Nie martw się to schizowanie to normalka, ja też to mam.

Dzisiaj chyba czułam takie prawdziwe ruchy dzidzi. Czuję coś już od kilku dni, ale nie wiem czy to to, ale dzisiaj wieczorem normalnie jakby mi się ktoś kręcił w tym brzuchu i tak z 10 min. Już się nie mogę doczekać na wizytę, a jeszcze nie wiem czy się jakieś miejsce zwolni, bo powinnam iść przed świętami.

Wróbelku, ja do 10 tygodnia też na mięso nie mogłam patrzeć, jak pomyślałam to mi się niedobrze robiło. Jak już zaczynałam jeść to jadłam, ale na samą myśl było bleee. Teraz w sumie prawie wszystko mi smakuje.

Karolka napisz co z tatą, mam nadzieję, że lepiej.

Buziolki dziewczynki i dobranoc.
 
reklama
Do góry