reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
widzisz Aga Ty,a zresztą wszystkie ciężarowki sa dla mnie jedna wielka nadzieja:tak:.Tak jak pisałam wczesniej dzieki Wam (brzuchatki) mam WIARę,SIłę I NADZIEJE-ę NA TO ZE my tez kiedys(a mam nadzieje ze to juz nie dlugo)zobaczymy te dwie upragnione kreseczki na tescie i ze wkoncu bedzie wszystko o.k:-)
 
Czesc. Przerazona jestem tymi pedofilami w nk!!! Ale to okropne ! A moj szwagier ma zdjecie cory w majtkach bo smieszne!!! Nie mam dzieci ale caly dzien chodze jakas przerazona i gadam wszystkim. Juz kasuja te profile bo sprawdzalam w gazecie prawnej na forum
 
Puk,puk.....
Wrócilam.....jestem...właśnie nadrobilam zaległości.....i jestem na bierząco.....

Pixelko...piękne wieści...gratuluję....
Karolka...kochana pomodlę się.....trzymaj się dzielnie....
Edytko....BARDZO,bardzo bardzo bardzo dziękuje....Ty wiesz za co....kochana jestes....;-)
Selenko....Ty wiesz co.....głowa do góry....;-)

Wszystkie Was pozdrawiam......i raz jeszcze dziękuję za miłe slowa dotyczace mojego Szczypiorka....
Spokojnego wieczoru......
 
Witaj Enka1! ja równiez mocno przezyłam to co napisała Jezyk,nawet weszłam na te profile poprostu masakra :no:a tam wszedzie pod profilami cytuje:leże w śmietniku w kartonie po żelkach kto mnie przygarnie"to jest normalnie szok,ja nie wiem jak tak można pisać,to są ludzie bez serca:szok:
 
Ja to naprawde jestem naiwna bo szukalam a te najgorsze rzeczy juz usuneli i dziwilam sie o co chodzi. Ale jak sie tam troche przejrzy to i ja skumalam.... Jakos nie moglam uwierzyc i dopuscic do siebie takich rzeczy
 
reklama
Do góry