reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hejka, nareszcie w domku...musiałam odebrać mała od babci....
dzidzius zyje, rusza się i bije mu serduszko...ma już 42 mm do odpowiada 11,2tc...a ja dopiero w 10t4dni więc chyba dosc duzy ten mój ktoś....:tak:....podobno wszytsko bardzo dobrze i mama sie niczym nie martwić, brac luteinke i zgłosić na usg 18.12.08....ulzyło mi ale wiecie, ja chyba nie potrafie tak do końca cieszyc się, ze jestem w ciazy...a tak bym chciała ......tylko ten strach

uciekm buziaki
 
reklama
Aniu wspaniałe wieści!!!!! Oby takich jak najwięcej...baaaa oby wszystkie tak wyglądały!!

Wiec i jak się żegnam z Wami.. zmykam do meża.

Buziale dla wszystkich dziewczynek


paaaa
 
hej ja na chwilke...
weszlam zobaczyc jak ani poszlo....
gratuluje aniu:) widac twoj strach nie ma podloza na szczescie:):):) tak trzymac zby winiki zawsze byly dobre:)
wonka ja poronilam 3 razy i tez nie biore zadnej luteiny :)badania kompleksowe zrobili mi po 3 poronieniu dopiero bo tak tu jest:)pozostaje mi wierzyc ze tym razem aspiryna pomoze i wszystko skonczy sie dobrze:)
i wiecie co? ja sie jakos nie denerwuje:) wiem ze urodze tego synka w sierpniu:) naprawde:)i schizy mnie nie nachodza:) no ale to sie moze zmienic z uplywem czasu hehehhe:0 albo i nie
 
hmmm zjadlabym cos...
chyba sobie zrobie taka jajecznice z wkruszona bulka do tego....mniam.....oj chyba tak....ide.....moze jeszcze zajrze na chwilke:)
jak na raziepozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczynki
 
pixella 77 cieszę się Twoje maleństwo ślicznie rośnie...
Mój dzień przeleciał jakoś.. jutro idę do gina..kazali mi iść dopiero 6 tyg po zabiegu do kontroli ale L4 z czasu ciąży kończy mi się jutro a nie czuję się na siłach żeby od piątku wrócić do pracy...mam nadzieję że lekarz nie będzie stwarzał oporów..moja Jula znów pytała dziś czy dzidziuś jest w brzuszku...:-( i znowu z łzami w oczach tłumaczyłam Misi że dzidziusia Bozia zabrała do nieba:-( ciężko mi.. ale staram się nie płakać..choć czasem mi nie wychodzi..
 
reklama
Witam Was dziewczynki!
Na wstepie Magda84 i szafirku bardzo,ale to bardzo mi przykro............wiem ze zadne słowa nie sa w stanie ukoić Waszego bolu :-( z każdym dniem jest nas coraz więcej i to jest najsmutniejsze niestety:-(.Aga irl.teraz na pewno się uda............wierze w to :tak:.Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-)
 
Do góry