reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czekam na Pixelke moze fotke z usg wrzuci ale cos sie chyba nie doczekam.....

w mieszkaniu mam taki syf,ze szok...ahh a polowe balaganu robi moj piesss ale ja nie mam sily sprztac no coz:eek:
 
hehe no ja tez tak mam do tego pod reka na lozku mam podreczne rzeczy,bardzo potrzebne hehe: mietowki,landrynki owocowe,herbatniki,sucharki bieszczadzkie,korzen imbiru,na talerzyk m mi kroi cytryne,parzy mi miete i rumianek to tez stoi na lawie do tego rolka papieru toaletowego bo husteczki nie starczaja jak zaczynam ryczec jak mi niedobrze:-D
 
ja tez nie sprzatam w domu Jak juz cos robie to w pracy a w domciu leze i klikam. Moj pies tez syfi bo gubi klaki i mozna sprzatac codziennie i codziennie mozna uzbierac peruke
No ciekawe gdzie jest Pixellka taz chce zobaczyc malenstwo
 
no ale fajnie jest czytać przepisy na fajne bleeee...... kurcze prawie wam zazdroszczę.....
a tak wogóle to oznaki dobrze rozwijającej się ciąży:tak::tak::tak::tak:

Ja nie mam psa ale dzisiaj moje dziecko namówiło mnie na drugą świnkę morską..... tylko jakoś nie chcą się zaprzyjaźnić....
 
reklama
kochaniutkie jeszcze chcemy zrobić badanie nasienia mojego M bo jakoś się wywijał narazie ...... ale nie mam skierowania więc podpowiedzcie jak to badanko się nazywa......
 
Do góry