reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magda- powtórzę się za dziewczynami-- bardzo bardzo mi przykro.................
Ja mimo dwóch niepowodzeń staram sie mieć nadzieję, że mój synek jednak nie będzie jedynakiem.........:tak:
Piewsze dni po stracie są straszne ale miną.......a czas goi rany. Pamiętam o moich fasolkach ale już nie rozpaczam
Pisz, wyżal się, wypłacz....... to pomaga:tak:
Tule Cię mocno
 
reklama
Magda, tulę Cię mocno do serduszka, strasznie mi przykro, ale dobrze, ze do nas trafiłaś...

Kochane dziewczynki macie sedeczne pozdrowienia od Alicji:tak:

A ja właśnie dzisiaj stwierdziłam, że grapefruity mi smakują, normalnie jestem w szoku, bo nigdy ich nie lubiłam, a tu proszę, zajadam się i to nawet bez cukru:-D
 
Dziękuję za ciepłe słowa.. dziękuję za życzenia urodzinowe..choć to były najgorsze ur w moim życiu..
also przykro mi że Ty też musiałaś się "wypisać" z majóweczek..

tak się cieszyłam...:-(
 
Witam
magda 84 przykro mi.Przytulam Cie mocniutko. To okropne przezycie. Ja tez mialam chec zapisac sie we wrzesniu na majowki ale nie zdazylam... Juz jakos troche to ogarnelam ale to straszne ze codzien ktos tu dochodzi. Przezywam kazda strate a juz podwojnie jesli to spotyka ktoras z nas co to juz raz przezyly. Mysle o was codzien.
Dzis mialam klientke w 13 tyg. i smutno mi bylo jak z nia rozmawialam bo ciesze sie z nia a smuce z soba. Troche zamotalam jak to ja ale chyba wiecie o co chodzi...
 
Gabi a co u Ciebie? Masz odlezyny? ;-)
Aga aj sliczny ten twoj szczypiorek, lepiej miec dziecko szczuple niz jakies tlusciochy.
Kasiekkm musisz sie cieszyc!!! bo bedziemy krzyczec na ciebie!
 
reklama
Jezu bardzo przepraszam also ale też pamiętam Cię z majóweczek i wystraszyłam się że Ty "też"....ale jestem tak zamotana po tym wszystkim...jeszcze raz przepraszam za pomyłkę..mam nadzieję, że u Ciebie i maleństwa wszystko ok...
 
Do góry