reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aguś jesteś. I już wiem skąd to milczenie :-( Tulę Cię....i płacz.. czasem płacz jest potrzebny .. Jak ja to mówię oczyszcza spojówki;-)
To dopiero rozstanie przed nami jak widzę :no::wściekła/y: ehhh niech tego kompa jak najszybciej Ci ożywią!!
Buziale dla Ciebie.

Zmykam do Wiesia!

Buźka dla wszystkich dziewczynek.
 
reklama
cześć dziewczyny:-)pytam i uciekam bo w pracy jestem..
czasem jak ktos podejdzie do mojego biurka albo zadzwoni dłuzszy telefon to automatycznie sie wylogowuję
ale nie moge przestac tu zagladac,chyba sie uzalezniłam od Was:-)
 
Edytko....minęło juz tyle czasu...myslałam,ze bedzie lzej...ale....niestety.....
kompanie bedzie dwa dni.....musze to jakoś wytrzymac.....ale bedzie mi was bardzo brakowalo....az się boje tych zaległości.....

Ja tez uciekam do obowiazków.....
Pa....
 
Jeżyk to super, że u Ciebie już lepiej kochana wiec leż ile wlezie
Aga ir Gratuluje teraz już oficjalnie
Aga Aj Będziemy tęsknić
 
Witaj Edytko (obdarzona niesamowita pamięcią:tak::tak:;-);-))
Pytałaś jak sie czuję....Fizycznie bardzo dobrze, gorzej z psychiką......Nie mogę sobie poradzić z lękami.....Wiem, ze teraz musze się cieszyć i byc spokojna bo szkodzę Maleństwu ale myśli same przylatują do mojej głowy. Standardowo budzę się w nocy koło godz 4 i nie śpie do 6.......
Wiadomość o Szafirku jeszcze bardziej mnie przybiła......Jakoś od wczoraj nie mogę się pozbierać.....
Ahhh muszę znaleźć sobie dzisiaj jakieś zajęcie....
Ściskam Was Wszystkie.
 
Słodziutka, mój niejadek raz lepiej raz gorzej....jak nie zje to bardzo marudzi a zjesc nie che...i takie zamkniete koło....sytuacje ratuje czasem tv :-(..a ja tak tego nie popieram i nie wiem czy lepiej by nic nie jadła czy jej puścić baje podczas jedzenia i by zjadła spokojnie cokolwiek....

a usg tak jak pisałam, takie szybki scan jutro bo sie lekarzowi to moje brak objawów nie podoba....i by mnie uspokoic troszkę

a takie duże usg...z pomiarami, przeziernościa karku itp. 18.12 jak doczekam w dwupaku...

generalnie wizyta trwała az 40 minut...nie spieszył sie i powiedział, ze na oko wszystko jest ok. szyjka zamknieta wysoko, macica akurat jak na skonczony 10tc...i powiedział, z usmiechem by mnie pocieszyć bym sie nie martwila, ze skoro juz jednego dzidziusia wychodowalismy to i z drugim sie uda :-)...a po porodzie czeka na fotki dzieciaczków.
 
reklama
witam

edytko jestem ale malo pisze, prace w grudniu sobie odpuszcze... mamy zaczac gdzies w polowie grudnia ale jak wiadomo swieta ida wiec sporo roboty bedzie w domu...
szafirku ...BRAK MI SLOW

ale dzisiaj pospalam szok juz po 11-nastej:szok: wiec uciekam polazic po sklepach i mlodomu cos do ubrania kupic na chrzcziny
pozdrawiam buzka

agnieszka AJ czekamy na Ciebie sama ostatnio nie mialam kompa wiec wiem jak ciezko jest bez BB

pixella czekamy na zdjatko maluszka
 
Do góry