reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Uciekam musze odespac wczorajsza impreze a malo mi czasu zostalo bo na rano do pracy. BuUU.... Marze zeby byc w tej ciazy i siedziec na L4 ....
 
reklama
Agusia wzywałaś no to jestem, ale tylko na sekundkę bo muszę uciekać spać..... rano pobudka do pracy.....

nie dałam rady przeczytać dzisiaj wszystkiego
Szafirku.....:-( ciężko cokolwiek dodać.......... przytulam cię mocno........

środę mam wolną więc cosik sobie poklikam, bo juz stasznie mi was brakuje....

Edytko :-D:-D:-D:-D:-D wszystko jest OK:szok:

pozdrawiam was wszystkie
 
Szafirku mocno Cię przytulam.Trzymaj się ciepło kochana...Nie mam pojęcia dlaczego im bardziej chcemy tym częściej zdarzają się takie rzeczy...Pomodlę się za Ciebie...Przykro mi

Aga Irl prezent dla męża wymarzony gratuluję

Niusia będę zaciskać kciuki powodzenia

Aga AJ gratuluję prezentów

Słodziutka,Gabi,Mireczka,Enka,Doti,Dilajla, Alutka,Alla,Pixella i wiele nie wymienionych pozdrawiam i życzę miłych snów.

Dobranoc
 
zzaraz jak zawsze do szkloly z dzieciakami ale na szczescie nie jest slisko....wczoraj byl mroz w nocy i wszystko pozamarzalo....ludzie po chodnikach chodzic nie mogli tak sie slizgali....drogi nie lepsze wcale byly....opony normalne bo tu innych nie maja i samochody sie slizgaly ze szok...ja jak jade to mam potem taka gorke dos dluga i spadzista....stanelam normalnie na gorze i sie zastanawialam czy zjade czy sie zeslizne....ale powolusku na hamulcu pulsacyjnym i pieknie wyszlo....ale dzieciaki to cykora mialy ze hoho....
poza tym dzis male zakupki bo siostra przylatuje:)musze troszke dla chrzesniaczki do jedzenia pokupowac bo ona prawie na wszystko ma alergie....
ech.....to tyle chyba.....bede sie zbierac powoli....jak znajde troszke czasu to jeszcze wpadne tu....teraz napewno bedzie mnie troszke mniej bo musze sie nacieszyc siostra...nie wiem kiedy sie znow zobaczymy....
zycze wszystkim milego dnia
 
reklama
aga irl gratuluję i trzymam kciuki całe 9 miesięcy. Dbaj o siebie ile się da.

szafirku :-:)-( przytulam Cię cieplutko. Ach to życie czasem nas ciężko doświadcza

A ja wczoraj miałam wizytę i wszystko jest ok. Szyjka zamknięta i bez zmian mam dalej leżeć jak najwięcej i nie muszę brać żadnych leków skoro skurcze się wyciszyły a jeśli by coś zaczęło się ze skurczami to fenoterol pół tabletki co 4 godziny albo do szpitala. dzieciątko szalało i ponoć dużo urosło bo macica przy badaniu dużo urosła. 17 grudnia mam usg a 29 następną wizytę. no i 17 mam odr azu zrobić wszystkie badania i dostałam skierowanie na tą krzywą cukrową.

Idę dziewczyny poleżeć trochę bo dzisiaj mąż jest w pracy a ja koniecznie muszę jechać na zebranie na 16 bo już na jednym nie byłam a jestem w trójce, więc muszę teraz poleżeć ile się da i nazbierać siły.
 
Do góry