reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

juz sobie wyobrazam jak sie M bedzie cieszyc hehehheh......
a ja tak podejrzewalm....bo mi sie jakos sexic nie chce....i wogole jak juz dojdzie do tego to po mam taki silny bol brzucha.....oj......cos mi sie zdaje ze to dobrze nie wrozy
 
reklama
Chwile mnie nie było i proszę...:tak:
Aga gratuluje ,mi nigdy test fałszywie nie wykazał 2 kresek!
Króliczku na razie sieumówiłam w Lubinie a za miesiąc do dr.Jarosza we wrocławiu,chcę sobie porównac podejście i zalecenia obu lekarzy...
 
aga irl po cichutku gratuluje i oby teściki bardziej pozytywne tylko wychodziły....
a o do m to juz sie nasexił przez te kilka miesiecy staranek...bedzie musiał odpuscić :-)

jej ale się cebuli najadłam i śledzi...jak m wróci to nawet buziak od zonki bedzie dla niego bleeee
 
a ja wczoraj usmazylam kielbaski irlandzkie z cebula i sama je jadlam....i dzis to samo.....a jakos tak nie przepadam za kielbaskami....a w brzuchu to mi tak dziwnie jezdzi.....nie burczy ale jezdzi.....hmmm
 
no aleeee wiesciii ja tu widzee:szok::-):-):-)
AGA MOWILAM CI,MOWILAM?HIHIHI GARTULUJE II KRESECZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrob testa kolejnego i bedzie juz mocniejsza,ja robilam tak 7 roznych testow i sprawdzalam czy kreska ciemnieje,no wariactwo no ale coz:sorry:

Syla szkoda,ze beta nie wyszla ale wiesz cos mi przyszlo do glowy.Mowilam chyba ,ze mialas niski bardzo progesteron w fazie lutealnej tak? warto sie zajac tym zagadnieniem bo to bardzo wazne.Przez to moze sie opozniac @,mozna plamic przed @,moze nie dochodzic do zagniezdzania jajeczka itd itd,wiec powtorz najlepiej badanie.

Selenko jak tsh zle wyszlo?bardzo?bylas u lekarza?jak nie to idz szybciuttko

Marlenko niedlugo i Ty doczekasz sie II kreseczek,zobaczysz.

Edytko nareszcie ładna fotka zamiast brzydasnej malpecki:-p.Pytasz jak sie czuje..raz lepiej raz gorzej ...najwazniejsze aby do przodu w dwupaku;-)

Odebrałam dzis wynik bety i wynosi z poniedzialku 2908,progesteron z poniedzialku 10.4 a z dzis 12.9 wiec troszke podskoczyl ale nie wiem czy progesteron z luteiny tez wychodzi ? Mam nadzieje,ze jak najszybciej dobijemy ponad 20 jednostek bo gin byl w szoku,ze taki malusi.
 
reklama
ja slyszalam ,ze seks po poronieniu jest raczej zabroniony,hm to jak to jest?

Pixelko no to smaki niezle i buziak niezwykle aromatyczny hihihihi uroki ciezaroweczek;p;p;p:laugh2:
 
Do góry