reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dzieki dziewczyny....ale poczekajcie z tymi gratulkami.....do niedzieli co najmniej....nigdy nie wiadomo....
syla....ty nastepna w kolejce jestes.....
marzenko bo to prawda....i zeby bylo ciekawiej to jakos tak specjalnie sie zesmy nie starali....procz tej jedynej soboty z owulka hehehe
 
przypomnialy mi sie slowa mojej mamusi przy ostatniej ciazy a to bylo w marcu ...jak zostawilismy im synka hehe no to jedzcie do domciu zmajstrowac dzidziusia a ja jej na to ze za 2 dni @ bedzie i nici z tego ...ale sie zdziwilam jak po tych 2 dniach zobaczylam 2 kreseczki jeden wielki szokkkkkkk
dobra Wy to jak magnez przyciagacie hehe a obiadek az sie prosi
 
Aguś Irl:-):-):-):-):-) bardzo się cieszę. :-):-):-):-):-):-)
Pewnie jutro z rana test powtorzysz;-);-);-).
Lecę do kuchni zrobić sałatkę, bo znowu głodna jestem......
 
reklama
cześć dziewczyny
umówiłam się na 03.12 do ginekologa,martwię sie własnie bo nie dostałam @ jeszcze a zaczyna mnie to denerwowac bo piersi mnie bola i czuję,żeby to rozładowac powinno przyjść już..
ola ja tez sięumówiłam na 3 grudnia, zapisałaś się do tej lekarki, którą ci poleciłam? jeśli tak to się spotkamy:-):tak:

selena przepiękne są twoje żabki

aga irl gratulacje , miejmy nadzieję że "zarazisz" nas wszystkie:-D
 
Do góry