reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiecie coraz mniej wierzę że te poniedziałkowe dwie kreski to oznaka zafasolkowania. Naczytałam się o tym że w organizmie zostaje trochę hormonu po poronieniu. Nie wiem czy to może być aż tak długo ponad 6 tygodni no ale wczoraj robiłam testa i wyszedł taki bardzo blado pozytywny jeszcze słabszy niż w poniedziałek. Mówiłyście żebym zrobiła bete ale u nas robią to tylko w szpitalu i wynik bym miała dopiero we wtorek!!!! więc pojadę do lekarki w poniedziałek i zobaczymy ale z dnia na dzień tracę wiarę że to moja upragniona fasolka. Ale nic witaminki biorę cały czas no i z Jaśkiem baaardzo się staramy :)
 
reklama
Danusia,
nie myśl o tym tak obsesyjnie, jeżeli fasolka jest to jest a jak nie ma.... to będzie niedługo. Takie ciągłe myślenie może cie wprawić w zły humor a tego akurat nie potrzebujesz.....
ja ostatnio obsesyjnie kilka dni robiłam testy, raz wychodziły tak raz inaczej a potem przyszła pierwsza @ i stwierdziłam że muszę odpuścić tak dla mojego zdrowia psychicznego i dam sobie czas tak jak powiedział mi mój lekarz. Organizm potrzebuje czasu a nasza psyche nie chce mu go dać i takie kółeczko się robi....
ześwirowana Diana ;-)
 
Danusia mam takie samo zdanie co Diana:-)
a poza tym i tak uważam,że powinnaś Bete zrobić, miałabys obraz co się w Twoim organizmie tak naprawdę dzieje.Bo jeśli to wczesna ciąża to lekarka może tego jeszcze nie zobaczyc a Ty znowu będziesz się zamartwiac!a po co?
 
Zdaję sobie z tego sprawę. Tylko sama wiesz jak to jest! Nie wpadam w deprechę bo jest Jasiek który pociesza mnie słowami , że przecież staranie się jest również bardzo przyjemne. Ale w głębi serca to wiem, że tak jak mi lekarka powiedziałe to zdrowa ciąże będzie najleprzym lekarstwem na moje smutki i ból! Boję się tylko że jak nie będę czujna to znowu poronię bo za późno się dowiem o ciąży i będzie już zapóźno na podawanie hormonów i podtrzymanie jej. A z moimi @ to różnie bywa. raz to 8 miesięcy nie miałam dlatego tak ciężko mi czekać na następną bo przecież nie wiadomo kiedy będzie!
 
Wtajcie dziewczyny. Widzę Danusiu ,że nadal martwisz się ciażą. Rozuiem Cię, ale myslę ,że tylko beta co 48 h mogłaby Ci dać jasny obraz. Nawet wizyta u ginekologa w tak wczesnej ciaży może nic nie dać.
Witaj Olu. UroGin robiłam u lekarza. Pobierał mi wymaz. Wiem,że można zamówić i później samemu wysłać kurierem , Ja niestety zakupiłam u lekarza i zdarł ze mnie ogromnie!

Witaj Diana
 
We Wrocławiu, lekarz wziął ode Mnie 500 zł!! Normalnie mnie zamurowało, ale jak juz nie raz zostało to udowodnione, na nieszczęściu mozna zarobić, a Ja tak chciałam znaleźć przyczynę poronienia,że zrobiłam.
Teraz zamówiłabym wysyłkowo i poszła aby mi inny lekarz pobrał wymaz. Robi sie to tak jak przy badaniu cytologicznym , pobiera się na taka specjalną szczoteczkę. Wynik przychodzi na skrzynke mailową, bez danych osobowych z podanym tylko numerem identyfikacyjnym.
 
reklama
Do góry