reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też chcę mieć już @:wściekła/y: Wczoraj brzuchol mnie bolał tak jakby miała już przyjść, albo jakbym miała owu...Gin powiedział, że @ powinna przyjść pod koniec listopada...Więc może niedługo będzie:tak:Oby...
 
reklama
Ada witaj:-)

Pyzunia przyjdzie przyjdzie ja tez na pierwsza czekalam z utesknieniem i rowno przyszlo 4 tyg po poronieniu i tak jakos trzymala sie caly czas 17 dnia kazdego miesiaca ,ciekawe skad wiedziala ,ze to 17 skoro miesiace nie maja tyle samo dni;-)
 
Ona suuuuuuuuuuuper:-D Przyznam,że te Twoje bóle i jakos tak,pewna byłam,że zobaczysz II:-p
Kasik,nie wiem co "lepiej".Psychicznie to chyba zabieg.Ja miałam zabieg,nie krwawiłam wcale,nie chciało się "samo" zacząć.Czasami daja i atbletki a potem zabieg.Ja nie miałam tabletek,potem wyczytałam,że jak ktos już rodził to od razu zabieg.Trzymaj się.
 
Mam nadzieję ,że już niedługo przyjdzie.I wtedy zacznę odliczanie do staranek. Chcemy poczekać jakieś 3 cykle,żeby zobaczyć czy wszystko ok.Więc może gdzieś tak w lutym.:tak::tak::tak:
 
reklama
Ja również mam nadzieję, że następnym razem wszystko będzie dobrze i po 9 miesiącach będę miała swoje maleństwo w ramionach.Już nie mogę się doczekać. Narazie wyczekuję pierwszej @.
 
Do góry