reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj Kasik.Przytulam Cię mocno.Szkoda ,że musimy się spotykać w takich okolicznościach.Pisz do nas na forum, wyżal się.To pomaga.Dziewczyny są świetne.Wielu rzeczy się od nich dowiedziałam.Tulam jeszcze raz
 
reklama
Dziękuję Ci Gabi!,mam jeszcze pytanko może sie orientujesz,bo krwawienie zaczeło sie w środę,w czwartek byłam u mojego gina.a on mi mowi ze do szpitala bo sie zaczeło poronienie,ale przepisał mi jeszcze Luteine bo moze zatrzyma krwawienie,no ale cóz stało sie w piatek jak wczesniej pisałam.Jutro idę do niego i pewnie bedzie mi kazał jechac do szpitala na czyszczenie,a ja słyszałam ze lepsze sa tabletki,które przepisuja aby macicy sie sama wyczysciła i co robić w tej sytuacji :szpital czy tabletki? z góry dziękuję za odpowiedzi
 
kasik wszystko zalezy od tego jak wysoka jest ciaza...czasem moze byc tak ze macica sama sie oczysci ale tego nikt nie jest w stanie przewidziec....ja osobiscie jestem po 3 zabiegach....wybor nalezy do ciebie...
 
Kasik witaj,przytulam ..mam nadzieje,ze pomoze Ci to forum pozbierac sie do kupy jak mi pomogło.

witam wszystkie kochane dziewczynki.........
 
reklama
Już po obiadku.Teraz kawusia i ciasteczko:-D
Od jakiegoś tygodnia znów piję kawę.W ciąży była bleeee i po zabiegu też mi się niechciało. A teraz popołudniu do ciasta musi być:-D
 
Do góry