reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

A dziś ledwie się ruszam tak bardzo bolą mnie nogi w biodrach jak jestem bez ruchu to jest oki ale jak tylko zmieniam pozycję to chwilami ból jest okropny... ale nie doszukuję sie żadnych powiązań... z czego jestem dumna :)
 
reklama
wiesz Aga Irl...ja mialam od paru dni przeczucie jakas taka szczesliwa aure........nad twoimi postami...Jak patrzylam na zdjecie to pomyslalam...kurcze czemu ona nie sprobuje...to chyba dla niej dobry czas...
Nie pisalam,bo balam sie,ze mnie wysmiejecie tu.Bo czytalam kiedys jakies starsze posty to pisalas,ze narazie nie chcesz....a tu dzisiaj czytam i hop!!!
Mowie Ci,ze "ktos" z tego bedzie....
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!
 
hej Ilonko
jak sie czujesz kochana?
tak patrze na twój podpis i mi smutno:-(
u mnie minęło juz prawie 7 miesięcy, jak ten czas szybko zleciał...

widziałam ze pisałas o grobie..
my naszej małej zrobiliśmy piękne serce z granitu w kolorze kości słoniowej, pochowana jest w jednym grobie z moim dziadkiem i wujem, nie jest samotna przynajmniej:-(

a jak sie czujesz fizycznie? masz pokarm?
 
Hej,Aga:-D:-D:-D kciuki mooocno masz jak w banku!
Selena,ja bym starszemu dziecku powiedziała.Tymbardziej,że to kobieta.Choć to trudne tematy,musi wiedzieć,że różnie w życiu bywa.A po za tym teraz będzie dobrze:tak: a ona jest już prawie dorosła,powinna chyba wiedzieć także o Twoich emocjach,obawach.Też kiedys będzie w ciąży.a teraz na pewno poczuje się doceniona i ważna.Nie zwlekaj,bo będzie miała pretensje,czemu jej nie powiedziałaś.
Ja pamiętam,jak mi mama opowiadała ,że urodziła chłopca,ale był bardzo malutki i umarł.ale miałam chyba z 5 lat,dokładnie nie wiem.Zawsze o nim pamiętałam.Nie musiała mi mówić,bo to było,jak ja miałam 1,5 roku.Wtedy jako dziecko było mi smutno,pytałam jak ma na imię,gdzie jest itp.Dziwne,ze dokładnie pamietam tą rozmowę.Potem jak juz byłam starsza,to się dowiedziałam,że ciocia urodziła wcześniaczka i zmarł.I wtedy już bardzo to przeżywałam.W ogóle u nas w rodzinie,każda kobieta straciła 1-2 dzieci.I może dzieki temu,że wiedziałam,jakos potem mi było "łatwiej",wiedziałam,że takie jest życie.
No,ale jednak boję się pokazać trzylatkowi,że cos się rusza w brzuchu.Może jednak po usg mu powiem.Przecież będzie dobrze...
a z innej beczki to takie jakies troche skurcze mam.Nie wiem czy dzwonić do gina.Nospy nie ma mi dziś kto kupić.A będę grzecznie leżeć.Zresztą nie jestem pewna.
Zaraz poczytam tn link od Ilony.
A ja ślub bralam w sierpniu.
Buziaki.Trzymajcie się.
 
Witam w niedzielę!

Aga trzymam kciuki...Tak ślicznie wyglądałaś z tym maleństwem, teraz musi być dobrze:tak::tak::tak:

Gabi leż grzecznie w łóżeczku.Powodzenia.Będzie dobrze.

Selenko wydaje mi się ,że powinnaś powiedzieć córce.Dobrze pamiętam jak ja się czułam mając 16 lat i nie mówiono mi o ważnych rzeczach. Myślałam o tym, że przecież jestem już prawie dorosłam a nikt mi nic nie mówi:zawstydzona/y:;-)

Szafirku ułóż się wygodnie i odpoczywaj

Witam Ilonko.Jak przygotowania do Wielkiego dnia???

Witam Wszystkie i pozdrawiam
Uciekam robić obiadek:-)
 
Witam dziewczyny!jestem tu nowa wiec nie miejcie do mnie żalu ze tu napisałam.Ostatnio czesto odwiedzałam Wasze forum w necie ,nie chciałam myślec nawet co Wy musiałyście przeżywać po stracie swoich Aniołków. Byłam w ciąży w 8 tygodniu,byłam to dobre określenie bo właśnie w piatek 14 listopada 2008 poroniłam.Teraz jestem jedną z Was i wiem co znaczy ten ból po nienarodzonym,a juz nie zyjącym dziecku .Ten ból,żal,smutek nie do przezycia .Pozdrawiam Was cieplutko i jeszcze raz dziękuję ze mogłam sie tu choć troszeczkę wyżalić
 
reklama
Do góry