reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam! ja niestety musiałam dzisiaj powiedziec mojej córci o naszym Aniołku i to było straszne,próbowałam nie plakac , pytała "dlaczego" i strasznie płakała a ja próbowałam to wytłumaczyć. Zrozumiała... Do tej pory żałuje ze jej tak wczesnie powiedzielismy o ciąży.Wtedy nawet przez myśl mi nie przeszło ze moze byc cos nie tak.Obiecałam jej ze jeszcze bedzie starsza siostrą..pyzunia,enka1 piękne wiersze i tak bardzo odzwierciedlaja moje myśli... pozdrawiam wszystkich!!
 
Witam Catmate
Współczuję, że musiałaś odbyć ze swoją córeczką taką rozmowę. Ja nie mam dzieci jeszcze więc nie wiem jak Tobie było trudno.Mam nadzieję,że wszystko się jakoś powoli ułoży.Twoja córcia napewno będzie jeszcze starszą siostrą.Przytulam Cię mocno do serduszka
 
catmate nie zaluj ze jej powiedzialas.....ja mam trzy corki o one zawsze wiedzialy ze jestem w ciazy...moze romowa nie nalezala do latwych ale....wiedzialy....po 1 poronieniu wszystkie plakaly...pozniej juz tylko pytaly czy jeszcze beda miec rodzenstwo.....i nadal chca.....
 
SendSpace.pl - Darmowy hosting plików
czytac waznw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o szyjce macicy
 
Melduję,że przeczytałam:tak:. Nie jestem jednak w temacie i nie wszystko zrozumiałam, ale cieszę się, że jest jakaś pomoc dla kobiet, które tyle razy straciły swoje Maleństwa.
 
dobry material!!!! naprawde polecam..a tymczasem napisze co u mnie dzis urzadzilam sobie 1 spacer. z moim lubym....wszystko mnie teraz boli..i jaka ja zmeczona ohohoho!!!!!!!
dzisiaj kupe spraw zalatwilismy.....sale jednak na czwartek zalatwilismy, tez jest literka r...uffff
to bedzie 4 i 5 czeriwec!!!!!!!!!!
no i znalazlam zespol dzisiaj jeszcze lepszy niz ten wczoraj......
jak chcecie zobaczyc to Fair Play szczecin fajnie graja i sa w tej cenie co tamci.........no to wole ich!!!!!!!!!!!
czyli jutro bede dzwonila........aaaa i bilety kupilam do szczecina juz za 2 tyg lecimy...byly tanie to kupilismy....
bedzemy tydz w polsce to moze uda mi sie zrobic badania..no i aparat na zeby juz mi chyba sciagna.:-)nareszcie bo w kwietniu mialabym go 2 lata.............
co tam jeszcze............hhhhhmmmmmmmmmmm chyba na tyle.................
aha zrobimy te poprawiny jednak bo bedzie mozliwosc negocjacji ceny takze zobaczymy......a napewno zespołu na poprawinach nie bedziemy mieli bo juz przesada ..nagram fajne kawalki na plyte i puscimy ze sprzetu..hahahah
 
reklama
Do góry