reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Catmate bardzo mi przykro:-:)-( Przytulam Cię mocno.
A lekarz nie chciał żebyś przyszła na usg, żeby zobaczyć czy wszystko jest już dobrze?

Witam dziewczynki
Miłego piątku wszystkim życzę.
 
reklama
jejku ale się dzis zdenerwowałam...ale juz mi przechodzi....

Catmate witaj na wątku....

martuś...a ty juz po teściku czy jeszcze przed....

karola nie uciekaj.....zostań z nami

ale jestem głodna......
 
Hej,witam z wyrka:wściekła/y:
Witam,również nową koleżankę:-(
Beti,przeciwciała z czasem spadają.
Ilona,przyczyna przedwczesnego porodu (oprócz niewydolności szyjki,której teraz nie stwerdzisz i nie da się leczyc tylko jak widać po mnie) moga być jakieś bakterie.Więc wymaz z szyjki.Może dobrze od razu na te kilka najbardziej podejrzanych,są takie testy genetyczne,poszukaj w gogle "urogin multitest",koszt ok. 300zł,pobiera gin.
Trzymajcie się.Pa.
 
czesc Ctamate....witaj!!!
Bardzo mi przykro z towjego powodu.....
dopiero kilka dni po stracie...wiem to okropny bol...nie da sie opisac....
Bedzie ci ciezko przez pierwsze kilka tygodni to zrozumiale i jak najbardziej musisz sie wyplakac...
Ja stracilam coreczke w !!! 23 !!! tyg ciazy....i mialam ja na raczkach,zyla 30 min.
Tak straszny to bol dla mnie...i wiem,ze nie bedzie mi latwo....nie wiedzialam nawet jak na to zareaguje..tymczasem wiem,ze duzo duzo gorzej niz podejrzewalam....
Powiem Ci szczerze,ze dzis jest juz troche lepiej to juz tydzien.Pierwsze kilka dni byly najgorsze!!!!
Dzien w ktorym stracila moja Bianke to najgorszy dzien w moim zyciu!
Ale wiem,ze nie moge sie poddac....bo gdy to zrobie to nigdy juz nie bede mogla probowac...wiem,ze moja aniolek patrzy na mnie z gory i dla nej musze byc dzielna.
Dlatego wyznaczylam sobie cel.....Postanowilismy z chlopakiem,ze wezmiemy slub a od razu po slubie beda starania o kolejna dzidzie!!!!
Dzis zamowilam sale na 25 kwietnia!!!!!
I jestem pewna,ze moj aniolek sie cieszy,ze jego mamusia ,ktora tak bardzo ja kocha wezmie slub ze swoim tatusiem.....
Wiem,ze moja Bianeczka mnie kocha i sie cieszy z kazdego kroku do przodu swojej mamusi!!!!
Takze Catmate badz dzielna..wyznacz sobie kolejny cel i do niego daz!!!!
A zobaczysz Pan Bog da Ci szanse!!Tylko pros go o to!!!Pros a otrzymasz!!!!
 
Kiepsko.
Ilona już pisałam,że nie ma dowodów,że to pomoże, a zawsze ciało obce,ryzyko infekcji,i cos z czym organizm walczy,skurcze itp.
Tylko leżenie...
 
Witam dziewczynki.
Witaj catmate. Przykro mi ze Musialas do nas dolaczyc. Wydawalo mi sie ze juz nas tu starczy... Szkoda ze nie moglysmy sie poznac na innym watku.. Ale z drugiej strony to ciesze sie sie ze jestes tu a nie gdzies sama. Mi tu dziewczyny bardzo pomogly. Pisz do nas.
Ilonka gratuluje sali!!! I data tez ladna. To teraz ogromne przygotowania przed wami. Powodzenia!
 
reklama
kingus - jak zawsze teściowa mnie wkurzyła, jej co za baba...wczoraj jak przyszlam do domku po pracy moja wika spała....weszłam do pokoju i patrzę a tam zawinieta w kołdre jak w becik!!! i spi w polarze+ rajstopy...była tak mokra, ona polar az pościel musiałam suszyć, w domku mamy ze 25 stopni!!!...dodatkowo miała body wpuszczone w pieluszkę...zwróciłam jej uwage dzis i była kłotnia bo ona nie rozumie, że przegrzewanie i wecznie przepocone zasyfione potówkami dziecko to nic fajnego......i dla dziecka to tez niezdrowe!
 
Do góry