reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

kingus - jak zawsze teściowa mnie wkurzyła, jej co za baba...wczoraj jak przyszlam do domku po pracy moja wika spała....weszłam do pokoju i patrzę a tam zawinieta w kołdre jak w becik!!! i spi w polarze+ rajstopy...była tak mokra, ona polar az pościel musiałam
Jejku to współczuje takich sytuacji.
Niestety pewnym ludziom nie da się nic wytłumaczyć...

Kingus byłam na usg 11.11 i gin powiedziała ze jest dobrze(czyli pusto) i nie musze isc na zabieg. Mój M przezywa to inaczej niz ja,poprostu sie z tym pogodził i zachowuje sie normalnie a mnie to wkurza bo czuje sie taka samotna i zła na siebie i na cały ten niesprawiedliwy swiat.
No to dobrze, że nie musisz iść na zabieg.
A co do facetów to oni inaczej na to wszystko patrzą.
Mój ostatnio mi wypalił, że skoro mój pęcherzyk płodowy był pusty to nie byłam w ciąży. Troszkę na niego naskoczyłam i teraz zmienił zdanie;-) Chyba mu było lepiej z tą myślą ale już go uświadomiłam.

Kinguś ehhh to Twój ostatni weekend przed pracą? Jak się czujesz? Co będziesz robić jeśli to nie tajemnica?
Oj tak mój ostatni weekend na bezrobociu ;-)
Będę pracować w kadrach.
Weekend zamierzam aktywnie spędzić bo najpierw amatorski turniej w siatkówkę a później spotkanie u znajomego.
 
reklama
GABI przepraszam cie bardzo.....
aaa pan hydraulik skonczyl zlew moge juz uzywac huuuraaaaaa....a i zegar do ogrzewania tez mi wymienil i teraz zaprogramowalam i bedzie sie samo wlaczac hehehhe....coz za piekne zakonczenie tygodnia .....az mi sie wesolo zrobilo.....
 
jade po dziewczyny....a potem wezme sie za te.......(piiiiiiiiiiiii) nie powiem bo gabi mnie przechrzci heheh.............
ech...i moje dziecie najstarsze na disco dzis idzie ....bedzie kolomyja jak sie z kolezankami szykowac beda hahhahaha.....
coz....do pozniej chyba....
 
dziewczynki ja nie chce sie nad soba uzalać, sama wybrałam mniejsze zło...wszyscy mnie prosili bym małej do złobka nie posyłała i ze lepsza babcia niz opiekunka choc ja znalazłam naprawdę fajną, no i ona sama chce być z Wiką...najlepiej zamknac dziub i nic nie mówic skoro wiedziały gały co brały :-( ale i tak mi z tym wszystkim źle, bo przeciez to moje dziecko i musze sie godzic na łaskę i fochy tej kobiety dla dobra wiki..ale jestem mamą i nóz mi się otwiera na cos takiego w dłoni i tyle...
ech wyzaliłam sie juz mi lepiej.....
 
witam,
Dziś czuję się dziwnie nit mdli ni to nie ale ogólnie dobrze wszystko czyciutko i pięknie... co do usg i wizyty to mam 21 czyli za tydzień, lekarz chciał mnie dzis na usg ale miałam w poniedziałek do tego te wszystkie badania może niech sobie tam troche odpocznie....pozdrawiam
 
Słodziutka ja musze pracować do konca roku, ale pracuje po 4 godziny 3-4 dni w tygodniui polowe czasu w pracy siedze na szczescie, ale boje sie strasznie.......... Bardzo mi jest ciezko, ale mamy umowe o wynajem mieszkania i trzeba je utrzymac, a ja akurat zarabiam na czynsz, a Artur na życie (i jak sie uda to cos wiecej).

Catmate Przykro mi, że i Ciebię to spotkało. Trzymaj sie i pisz do nas jak najwiecej..... Ja pisałam i dziewczyny mi bardzo pomogły..............

Gabi Biedaczko musisz jeszcze leżeć :-( , ale mam nadzieję, że dotrwasz w dwupaku do samiutkiego końca :tak::tak:


Wszystkie pozostałe dziewczyny pozdrawiam za brzuchatki trzymam kciuki (wkoncu jestem jedna z was:-):-):-D:-D:-D), za pozostałe też i mam nadzieje, ze szybko do nas dolaczycie. Buzia
 
Pixellko Nie dziwie sie, że sie zdenerwowałas sama bym pewnie sie tak zachowala. ja juz wiem ze z tesciowa beda klopoty widzac chodzby po psie...... Przepraszam za porownanie, ale wiem jak bedzie. Teraz kiedy mowie zeby mu nie dawala miesa bo nie bedzie jadl karmy to ona robi swoje bo "on tak rzadko mnie odwiedza". Wole nie wiedziec co to bedzie jak pojawi sie dzicko.............. :(
 
reklama
Witam Dziewczynki!!!
Ja tylko melduję, że żyję i wracam do łóżeczka, jestem ciągle zmęczona.... Dzisiaj mężuś poleciał do Egiptu, ale jutro na szczęście przyjedzie do mnie moja mama na weekend, będę miała przynajmniej do kogo buzie otworzyć.

Do juterka stokroteczki!!!
 
Do góry