reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ilonko dziękuje. Śliczną tworzycie parę. Widać jacy jesteście w sobie zakochani. Cieszę się. Dziękuje za zaproszenie.

Kinguś więc jak będzie tylko przyzwolenie... to już Cię tu nie będzie tak dużo :-p:-D

Zmykam do obowiązków :sorry2::-D Kolację mężowi pasuje upichcić :baffled::-p:-D

Dobranoc pchły na noc,...karaluszki pod poduszki
 
reklama
Aguś znów Ty pojawiasz się ja znikam :-(
Aguś musimy być dzielne przede wszystkim dla siebie i dla naszych Aniołków i rodzin. Smutek trzeba odpędzić bo tak żyć się nie da... musimy znów nauczyć cieszyć się życiem.

Dobranoc kochane
 
czesc Szafirku a nadal mnie krzyz boli jak nie wiem,kiepsko sie ogólnie czuję,do tego jakiś katar się przyplątał i ciągle śpiąca jestem a u Ciebie jak?jak sie czujesz?
 
reklama
Do góry