reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mireczko ja podejrzewałam że właśnie dlatego cię trzymają, że bali się, że zaczniesz rodzić Dlatego tak naprawdę nic nie robili tylko cię zatrzymali i kazali leżeć
Więc kochana leż ile się da i nie noś nic, musisz jeszcze troche pobyć w dwupaku a Juniorek niech jeszcze przezimuje u Ciebie w brzuszku bo na dworze zimno:-)
Buziaki dla Ciebie kochana, dużo zdrówka Ci życzę i czasem nie bierz się za gotowanie i sprzątanie, masz leżeć i wypoczywać
 
O Mirka,wreszcie:-D
Leż kochana,ja też leżę plackiem od tygodnia,już mnie tyłek boli:wściekła/y: To sobie poleżymy razem.Tylko Tobie mniej zostało:sorry2: Trzymaj się i proszę nie bagatelizuj sprawy !!!
 
reklama
Do góry