reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc, co slychac? Ja w tym tygodniu chcialam poprawic sobie humorek, zmienilam kolorek wlosow(i chyba nie tylko ja :-) ), zrobilam jakies zabiegi na twarz i niestety lepiej to ja nie wygladam...
 
reklama
hej dziewqczynki
sciskam Was mocno wiem ze strasznie zadko tutaj zagladam ale caly czas zalatana jestem teraz wpadlam na kilka dni do mamy :-D:-D:-D:-D:-D wiec sie strasznie ciesze
w srode musze wziac urlop na zadnaie bo moja kochana szefowa nie chciala mi dac wolnego a mam 3 dni do odbioru:wściekła/y::wściekła/y:
witam i tule nowe dziewczynki szkoda ze tyle nas tutaj przybywa
sickam mocno nasze ciezaroweczki :-D 3 majcie sie przez te 9 miesiecy my Wam tu bardzo kibicujemy :-D
słodziutka mam naddzieje ze u Ciebie chociaz troche lepiej 3 mam mocno kciuki zeby w koncu wszystko wyszlo na prosta
bo ja sama mam juz dosc tych gorek
Kasiek pozdrowki dla Igorka i buziaki dla calej rodzinki
Selenka badz dzielna bedzie wszystko dobrze tym razem nie moze byc zle
Aga Aj Aga Irl tule rowniez mocno i przesylam pozdrowienia
reszte dziewczynek sciskam mocno:-) :p:p:p:p:p
P.S. Mircia powiedz Juniorkowi ze ciocia Alicja nie moze sie go doczekac ale dopiero w kwietniu bo przeciez ma przyjsc na swiat dopiero w moje urodzinki czyli 1.04 :-D:-D:-D:-D
Mircia wylaz z tego szpitala w koncu ile sie mozna tam obijac co
jestem troche do tylu z czytaniem bo tyle piszecie ze masakra:baffled:
 
pewnie Aga,ja chetnie bym sie wyniosla bo mamy 2 malusie pokoiki razem 30m nasze mieszkanko ma :no:

Ona wiesz co ja to bym chciala miec takie mieszkanko 30 m
mieszkamy z M w jednym malym pokoju z łazienka
i na mieszkanie w wawie nie mamy co liczyc
jak bysmy erocili do zamoscia to bys my mieli dom a tak jak na razie pozostaje nam ten pokoj jeszcze nie wiadomo z reszta do kiedy bo zadnej decyzji nima kierwa :wściekła/y:
 
mowilam juz wam o moim nowym nalogu:confused::confused::confused:

jest to przeklete allegro
normalnie masakra wiecie
siedze ile sie da na tym i jestem chora jak bym chciala cos zamowic a nie mam akurat kasy :-:)tak:;-):-D:-)
ale juz w srode se zamowie co chcem :-p
 
Alutka nic nie mow
nie dawno bylo ponad 200 dni a teraz juz 160 masakrejszon piłą mechaniczna :-D
za 168 dni bede na smyczy oby tylko kagańca mi nie zalozyl :szok:
 
reklama
Do góry