reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
a ja przegladam allegro
ale juz mi sie oczka kleja
dzisiaj jechalam do domu 6 godzin busem zamiast 4 masakra myslalam ze juz wyjde z tego busa i pojde pieszo wrrrrrr
o malo co tez nie mielibysmy wypadku tak pan kierowca ladnie jechal !!!
oki to juz sie zbieram lulu
buziaki kochana kolorowych senkow :p
 
to tylko ja, chcialam sie pochwalic suuwaczkiem... Bo prawie nie znam ang. a jakos mi sie udalo go sciagnac. Mogloby to byc latwiejsze...
 
Witam Was wszystkie!!!
Chciałam tylko się przywitać...Wczoraj mnie nie było , bo z pracę dopiero po 22 skończyłam, a dzisiaj cały dzień szukałam butów na zimę. Pomijam , że kupuję je już od miesiąca i nic mi się nie podobało. Dzisiaj w końcu się udało.Nie są to może te wymarzone, ale prawie;-) Jeszcze tylko jakiś płaszczyk trzeba kupić...Chyba mnie mróz zastanie zanim się zbiorę znów na zakupy...Już sama nie wiem do jakiego sklepu iść.Dzisiaj nic mi się nie podobało z kurteczek i płaszczy...Taki mam "dobry humor", że nawet do zakupów nie mam cierpliwości...:-(
Ale nudzę...Idę spać
Buziaki i pozdrowionka;-)
 
reklama
Do góry