reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,szczawiowej to ja nie lubię:-pMoje dziecię też jakieś "niewyraźne",marudne i w ogóle.Temp,to ja mierzę buziakiem:zawstydzona/y: Poszedł spać o tej porze:szok: Zobaczymy potem.
Może wczoraj coś złapał,w szpitalu u endokrynologa byliśmy:baffled: Pani nam poświęciła 2 minuty (na przejrzenie teczki dokumentów,założenie karty,wypisanie recepty,zmierzenie i zważenie,rozebranie i ubranie i rozmowę)-bez komentarza:angry:
Jeżyk,dużego masz chłopa,mój nadal waży,tyle co większe niemowlę,albo przeciętny roczniak,ach:sorry2:
Batonik-trzymaj się,jak będziesz coś wiedziała to szybciutko pisz.
Eve witaj tutaj:happy2:
Berbel gratki.
Ewa,Daga,to w końcu już czy nie:confused: bo my chcemy być ciociami;-)
Ewuka sie nie odzywa:baffled:
I najbardziej martwię się o Tolkę:zawstydzona/y: Dlaczegotak proszę powiedz jej,żeby się odezwała.Im wcześniej teraz się dowie,załatwi,poumawia,pozdobywa kontaktów,funduszy i wszystkiego -tym szybciej wszystko będzie dobrze !!! Potem nie będzie miała do wielu spraw głowy i czasu.A jestem pewna,ze wszystkie "serduszkowe" mamy pomogą,poradzą,pokierują.Zresztą większość z wymienionych mam i dzieciaczków jest ze śląska.A jak poczyta pozytywne zakończenia,to inaczej spojrzy na sprawę.Tolka,buziaki,uszy go góry,.będzie dobrze:tak:
Oj,nie pamiętam co komu jeszcze.Maggi,pij żurawinkę,żebyś w weekend mogła:-D
Buziaki.Pa.
 
reklama
Hej Babeczki;
dlaczegotak;
nic nie cieszy jak ... pieczarki ;-) tylko szybko się ich pozbądź :-D
Maggie;
ja Ciebie nie chcialabym straszyć - tylko doradzić, że takich rzeczy o ile to poważniejsza sprawa nie powinno się lekceważyć i leczyć na własną rękę. Zresztą niedawno mówili o tym w tvn, że jakaś dziewczyna będąca w ciąży szukała domowych sposobów na zapalenie pęcherza - normalnie prowadzący się za głowy złapali... Twoje zdrówko i Twojej grudniowej Dzidzi najważniejsze.
A tak w ogóle mi lekarz na zakwaszenie moczu polecił brać 3Xdziennie wit.C - i od tej pory mój sznowny mocz ma właściwy odczyn :-D
Batoniku;
3mam kciukasy aby wszystko bylo ok.
ewelka;
wstępnie omawiałam tam sprawy mebelków i właśnie przez nich zamówię. Poza tym kupię tam chyba wiele rzeczy oprócz ubranek ponieważ już są zdecydowanie droższe niż w necie.
aga;
łapki już doszły do siebie i raczej już się przyzwyczaiłam do leku - całe szczęście :-)
Jutro mam wizytę i mam nadzieję, że przegląd wyjdzie ok.
Jeżyczku;
dobrze,że poszliście do doktorka i, że już lepiej. Naprawdę się cieszę :-)
Eve;
witaj Mamusiu wśród nas :-)
 
Hej babeczki.

Spoko oko jeszcze jesteśmy podłączeni.;-)

JoannA - ja chodzę całą ciążę z bakcylami w moczu. Przeszłam 2 kuracje Furaginą i jedną Duomoxem (po posiewie okazało się że je wykończy:confused:) i nic to niedało.:wściekła/y: Na ostatniej wizycie lekarz stwierdził że teraz to już trudno. Ale cierpię na kamicę nerkową i non stop coś mi złazi więc niema się co dziwić bakcylkom.


Maggie - Polecam jeszcze Fitolizynę albo Debelizynę - ziołowe, bezrecepty i też oczyszcza nerki.

Gabi - wysłałam Tolce wiadomość na gg, że chcesz z nią pogadać ale ona pewnie niema głowy do tego... Nieprzejmuj się waga malucha - póki jest w normie niema się co martwić.

Jezyk - może to taka 3- dniówka?

Dlaczegotak - trzymam kciuki za grzybka. ;-)


Aga - - też nienadążam z czytaniem...hehehehehehe


Ewelka - za oknem słoneczko to i humorek lepszy... Mam nadzieję, że ludzie odpuszczą sobie dzisiaj telefony:wściekła/y:


Batoniczku - i zrobiłas betę??? Wszystko będzie wporządeczku. Trzymamy za Was kciuki.

Eve - witaj:-)

Muffy - :-)

Pozdrawiam resztę dziewczynek.:-D
 
Daga,próbuję sie nie przejmować już teraz.Miał milion badań,nawet biopsję dwunastnicy:baffled: a "w normie" to ostatnio był jak miał 6 miesięcy,od tamtej pory to nawet na kartce z centylami się nie mieści(od dołu),co tu mówiąc o normie:angry:
Pa.
 
Witam sie dzis w lepszym nastroju,

Daga- ty to masz cierpliwosc kobieto :-) (Twoj M. dalej sie boi?... wiesz o czym mowie):-D

Maggie- nie ma sprawy, wiem jakie to okropne uczucie :wściekła/y:

Jezyk- fajnie, ze synus zdrowieje :tak: pisze sie na Twoja zupke, ja dzis upieklam prawdziwie czekoladowy tort z polewa, z ciemnej czekolady na wierzchu- :-pmniam - Zapraszam wszystkich :-):tak:

Batonik- co u ciebie? Mam nadzieje, ze wszystko OK :-) Trzymam mocno kciuki

Dlaczegotak- mam nadzieje, ze maz bedzie wyrozumialy i nie killyou :-D

Ewelka, Aga, Joasia, Eve,Slodziutkie,Berbelek :-):-):-):-)
 
Gabi-jesli cie to pocieszy, to mojego kuzyna maly ma 3 latka i 4 miesiace i wzrost i wage jak 2,5 latek.lekarze mowia, ze taka jego uroda....(to bardzo zywotne dziecko, wszedzie go pelno)
 
gabi nasz kacperek też jest z tych drobnych i zawsze łapie się na najniższy poziom na siatce albo i sie nie załapie ale na szczęście mam mądrą lekarke która łagodzi moje niepokoje w racjonalny sposób:-)
 
Witam wszystie panie. Bardzo dziękuje za ciągłe pozdrowienia - nie powiem że mnie nie zmotywowały by zasiaść i napisać do miłych kobitek. Hmmmm jakie humory u Nas? Dzisiaj zdecydowanie lepsze bo w pracy dobry ruch i słoneczko napawa pozytywnymi wibracjami (bez złych skojarzeń moje drogie ;-)) ale gdy widzi się piękne kobietki w ciąży to aż żal (w dobrym słowa tego znaczeniu - jeśli takowe jest) serce ściska i łezki lecą do oczu...:-D Dzisiaj żonka odpoczywa bo nie najlepiej się czuję..i wyleguję się w łózku i tylko pisze eski (jeśli jestem w parcy)lub głośno prosi :) gdy jestem w domku abym przyniósł jej to czy owo...czy zaśpiewał piosenkę :-) noooo chyba z tą piosenką lekko przesadziłem cio??? hehehehe ale to wszystko przez to słoneczko bo za bardzo chyba dzisiaj byłem wystawiony na jego działanie ;-);-) więc proszę o zrozumienie.
 
reklama
:-(dzwoniłam właśnie do lekarza i powiedziałam mu o badaniu na bete a on mi powiedział, że jeżeli w sobotę potwierdzi sie to o czym mysli...to niestety zadne badania nie beda potrzebne...mowil ze ciaza na jego oko nie jest prawidlowa i na sobote mam zostac w szpitalu jesli sie nie wyjasni to bedzie tak samo jak poprzednio...tabletki na wywolanie i lyzeczkowanie...:no:...jeszcze nigdy nie balam sie tak bardzo...staram sie o tym myslec jak najmniej i zajmuje glowe czyms innym...ale te dni to jak czekanie na wyrok...:-(
 
Do góry