reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To jeszcze raz ja. Kupilam sobie kolejna butelke soku zurawinowego i cytrynki. Lokalna apteka byla juz zamknieta, a nie mialam sily jechac dalej. Moze uda mi sie zakwasic bakterie skutecznie, a ja nie, to jednak lekarz mnie nie minie.

Ewus, z tego co piszesz, to nie znamy dnia ani godziny. Mocne kciukasy trzymam za rozpakowanko :tak:. Dobrze, ze Ci sie udalo wyspac :-D

Dagus :-) spokojnie, i Ciebie dopadnie. Kciukasy :tak:.

Toleczka, kochanie, jesli nas czytasz, calym sercem jestem z Toba i mocno przytulam.

GABI madra z Ciebie kobietka :tak:, oprocz serca masz rozum i umiesz doradzisz :-).

Jezyk, :-) pozdrowionka. Jak tam Kacperek? Mam nadzieje, ze lepiej.

Batonik! Trzymaj sie kochana! I pisz o wszystkim

Joas, widze, ze sytuacja opanowana, ale wlacz tryb oszczedzajacy :tak::tak::tak:.
Postraszylas mnie, pojde do lekarza, jak do jutra nie przejdzie.

Ptaszynka,super ze u Ciebie wszystko dobrze i Babeczka rozrabia ;-)

Slodziutkie :-):-) pozdrowionka! Niestety, to tylko zapalenie pecherza :zawstydzona/y:.

Muffy, tak mi przykro z powodu Twojej kolezanki. Szkoda kobitki... A my tutaj jestesmy jak czule sejsmografy :-(. Nie wiem co bedzie z tymi grudniowkami, skoro mi ten pecherz zaczal rozrabiac. Ale Tobie sekunduje :tak:

EVE witaj! Bardzo nam sie przyda doswiadczona mamusia :tak: Bo na zdjeciu 2 coreczki, tak? Czy mozna Cie zapytac, ktora ciaze poronilas. Przed czy po dziewczynkach

Gosia :-),Izulka :-) Berbelek:-), Ewelka:-), Ewulka:-) i pozostale ciszej siedace panienki :-) pozdrowionka i samych dobrych snow. Niech Was dolki i doly nie lapia.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
W ogóle nie wiem o czym mowa... Przydałoby się szybkie streszczenie ważniejszych spraw ;-), Żartuję oczywiście... Znowu jestem do tyłu i chyba nie nadrobię strat.

Chce Wam tylko powiedzieć, że mam to stanowisko, a właściwie będę miała od poniedziałku. Cieszę się, ale spadnie na mnie ogrom obowiązków i mam nadzieję, że sobie dam radę. Pewnie to trochę potrwa, ale jak powiedziałam A, trzeba powiedzieć i B :-)? Prawda?

Pozdrawiam Was i całuję.
No i przepraszam Was za moją "forumową niewiedzę".
 
Hej,uff przeczytałam wszystkie smutki.Batonik trzymam mocno kciuki !!!
Dlaczegotak,gratki grzybka.Dla wszystkich buziaki.Kończę,bo mąż mi kompa zabiera,ktoś musi zarabiać.Papapa.
 
Dziewczyny dziekuje za milusie powitanko:)

Maggie :) no tak doswiadczona bo starsza corunia ma juz ponad 6 lat:) a maly szkrabek 17 miesiecy... Poronilam miedzy dziewczynkami,w sierpniu bedzie 3 lata:(..

Batonik Trzymaj sie kochana i mysl pozytywnie bo przeciez jeszcze nikt Ci nie powiedzial ze cos jest nie tak...bedzie dobrze...

Dlaczegotak ciesze sie ze u ciebie dobrze...

pozdrawiam Was wszystkie...
 
Dlaczegotak- GRATULACJE!!! ciesze sie bardzo, ze masz g...ka :-D;-)

Batonik- nie poddawaj sie i mysl pozytywnie! my tu wszystkie trzymamy kciuki za Was! :tak::tak::tak:

Eve- witaj :-)

Maggie- jesli chcesz to moge Ci wyslac Furagin, tylko nie wiem ile bedzie szedl list? Jak chcesz to dawaj znaka :-) A teraz zrob nasiadowke (do wiadra goraca wode i rumianek, kore debu i zasiadz na tronie) a pozniej do lozeczka i wygrzewaj sie!!! no i zurawinke pij LITRAMI

Slodziutka- moja kolezanka ma zglosic sie za pare dni na kolejne USG. Ja ze swego doswiadczenia wiem, ze kazda ciaza jest inna i Fasolinki roznie rosna, ale wiesz jak to jest, tlumaczenia w takich chwilach nie dzialaja... :-(
 
Muffy,:-) Kochana jestes ze chcesz sie podzielic swoimi zelaznymi zapasami z Polski, ale mysle, ze mama mi cos wysle. W kazdym razie dzieki. Dzis chyba jest ciut lepiej, mam nadzieje, ze mi sie szkliwo na zebach nie rozpusci od tych zurawin.
 
Witajcie dziewczynki!

Batoniku - tak jak powiedział lekarz, poczekaj jeszcze "chwilunię" i pędź z powrotem do ginka na wizytę kontrolną, i zrób sobie może tą betę...nawet na własną rękę... Ja też ściskam Cię mocno i trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze!!!!!!!!!!

Dlaczegotak - no i ja cieszę się ze to tylko grzybek!!:-)Pogłaskaj brzusio ode mnie!!!:tak:

Maggie - Asia ma rację - idz z tym do lekarza, nie ma co....ja miałam coś takiego ze trzy, cztery razy i furaginum rzeczywiście pomaga, ale ostatnio brałam takie tabletki żurowinowe (bez recepty, bo u nas Furaginum jest niestety na receptę) i błyskawicznie pomogły. Ale trzymam kciukasy za szybkie wyzdrowienie!!:tak:
ps.Ja też mam w swoim dziale koleżankę w 27 tc (do niedawna jeszcze siedziałyśmy razem w jednym pokoju) i ona też w tym trudnym dla mnie okresie była dla mnie dużym wsparciem i okazywała wiele współczucia....ale to fakt ze ten "obrazek brzucha" jeszcze boli i przynosi tyle wspomnień (przez "moment" obie byłyśmy w ciąży, tylko ze ona o 8 tygodni wcześniej....:-().

Berbelku - gratuluję awansu!! Poradzisz sobie na pewno!!:-)

Asiu - no Ty to na razie za kółko nie wsiadaj skoro ci się jeszcze rączki po tych lekach trzęsą tylko odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj. Kupiłaś juz coś fajnego na necie? A byłas w "Oleńce"?

Eve - witaj u nas!!!!:-)

Post_Ptaszynko - fajnie ze u Ciebie wszystko dobrze, oby tak dalej!!:tak:

Jeżyk - jak Synuś? Juz lepiej??

Słodziutka + mąż - co u was?? Humory troszkę lepsze? Przesyłam " przytulaka":-)

Daguś, Ewa - jak się dziś czujecie?:-)

Muffy - przykro mi z powodu Twojej koleżanki....:-(

Gosia1985, Tolka, Izulka, Aga, Gabi, Dorotka, Cyprysiowa i inne Panie - :-):-):-) serdecznie pozdrawiam!!!

A u mnie druga @ wciąż trwa ale już się troche uspokoiła (uffff) brzuch juz też nie boli. Jutro idę sprawdzić poziom prolaktyny...już się boję:baffled: znając życie....pewnie będzie za wysoka....

pa,pa!!
 
Dzień doberek w słoneczny dzionek:-)

Uff, ale się rozpisłayście:szok:,aż zapomniałam co miałam napisać:-)
Zatem zacznę może od gratulacji:

Dlaczegotak - Tobie grzybka:tak::-) i udanych zakupów;-)
Berbel - awansu:-)

Maggie - poproś mamę żeby oprócz Furaginu przysłała Ci również UROSEPT - ziołowe tab. odkażające przewody moczowe, bardzo dobre:tak:

Batoniku - tak jak dziewczyny pisały - Mamusiasynusia jest obecnie w 5 miesiącu, maluszek rosnie jak na drożdzach, w zeszłym tyg. była na USG i maluch waży już 283g. Głowa do góry skarbie, wszystko bedzie dobrze, nie myśl o najgorszym bo to tylko szkodzi maleństwu:-):tak:

Jezyk - jak Kacperek? gorączka spadła?
Eve - witaj:-)

Joasia- jak samopoczucie? łapki się jeszcze trzęsą?
Ewelka - to dobrze że @ już luzuje:tak:

Słodziutka i jej połówka:-), Gabi:-), Daga:-), Ewa:-), Post patszyna:-), Muffy:-), Gosia:-), Tolka:-), Ewulka:-) i wszystkie nie wymienione spokojnego dzionka i uśmiechu na buzi
 
reklama
Jestem jestem

No więc (wiem zdania nie zaczyna się od nio więc:-)) kacperek pospał 15 minut wstał i miał 38,6 to zadzwoniłam do naszej pani peduatry i mówiłam się na wizytę dałam małemu Nurofen i poszedł jeszcze spać.
U lekarza osłuchany obadany z każdej strony i... wszystko czyste oskrzela płucka uszka więc nie ma potrzeby antybiotyku dostaliśmy syropek i Kacper ma prawo gorączkować do piątku a jeśli nie przejdzie to znowu przyjechać.
Ale całą nockę przespał bez temperaturu a rano miał 37,4 dostała syropek i czekam jak dalej będzie jak mu przed 15 minutami mierzyłam to miał 36,4 więc mam nadzieje że to juz po wszystkim.
A poza tym dostaliśmy skierowanie na morfologię mocz i kał tak o dla sprawdzenia bo od urodzenia nie miał robionej morfologii.
No i ma 13 kg i 94 cm.
I napletek jest w porządku więc stulejki nie ma
Jestem zadowolona z tej lekarki jeździmy od niej od noworodka i mimo że przyjmuje tylko prywatnie nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten cel:-)

dlaczegotak
ja też się bardzo cieszę że to tylko grzybek:tak::-D

batonik
dziewczyny mają rację zrób sobie betkę i skontaktuj to z innym lekarzem
Ja też pamiętam mamusiesynusia nie dawali szans a ona dzielnie chodzi w ciązy

muffy przykro mi z powodu koleżanki utul ja od nas

Eve witaj

Całą resztę pozdrawiam i życzę miłego dnia nie doczytałam wszystkiego bo muszę zmykać gotować zupkę szczawiową. chce ktoś?
 
Do góry