reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dlaczegotak - wspaniała wiadomość!!!!!!!! Kuruj się szybko i niech dzidzi rośnie i nas wszystkich przerośnie...ale fajnie że choć jedna dobra dzisiaj wiadomość..
Jesteśmy z Tobą i trzymamy zawsze kciuczki :):-)
 
Batonik kochanie, wiem, ze Ci bardzo ciezko, jestem z Toba i mocno Cie przytulam, ale chyba jest nadzieja???? Czytas o przypadku Mamusisynusia? Bylam z nia na lipcowkach i 3-4 lekarzy nie dawalo szansy przez chyba 2 tygodnie, az wreszcie okazalo sie, ze serduszko pulsuje jak trzeba...
Napisz, prosze cos wiecej... Mialas robiona betke?
 
Maggie;
wiesz co, moim zdaniem lepiej jakbyś wzięla jakiś porządny lek, który Ciebie w pełni z tego wyleczy - nie ma sensu leczyć się z czegoś takiego na własną rękę. ku przestrodze - moja kuzynka miała problemy z pęcherzem - niewyleczone infekcje - i straciła 2 Dzieci :-(
Jak ma być Dzidzia na grudzień - to biegiem do lekarza i może być potrzebny nawet antybiotyk.
Dlaczegotak;
no wiedzisz, obiecałam Tobie, że wszystko będzie dobrze :-)
Batoniku;
u Ciebie też musi być dobrze, Bądź dobrej myśli
 
Dlaczegotak - świetna wiadomość, bardzo się cieszę. Uściski dla Ciebie!
Batonik - kochana musi byc dobrze.Przytulam Cię ciepło.i trzymaj się!
Udanego wieczoru dla Wszystkich
 
batoniku . Maggie dobrze pisze. dziewczyna z lipcowego forum szła już na zabieg i okazało się że jednak jest wszystko ok i że ciąza była młodsza po prostu.
Trzymam kciuki mocno za małego batonika.
No i jestem gderliwa jak moja mama...........betę lekarz poiwnien ci zlecić podwójnie... koniecznie.... koniec gderania;-)
dlaczegotak. Cieszę się że wszystko gra. Mamo :-)

U mnie za to śpiewająco. W pracy luźno. w domku układają nam ładne nowe drewniane schody a młoda sobie fika i chyba chce mi powiedzieć że dość siedzenia przed kompem i czas na wyprostowanie kości, co też zaraz uczynię.

pozdrawiam Wszystkie dziewczyny bez wyjątku i do jutra;-) lepaszego dla Was wszystkich bez wyjątku:-D:-D:-D
 
Czekałam na Was dziewczynki
Dlaczegotak bardzo się cieszę!!
Batoniku, skoro nie powiedział jednoznacznie to nic nie jest przesądzone - na niekorzyść. Chce sprawdzić, dobrze. 2 dni to u takich maluchów dużo. Może nie dopatrzył i nie chce straszyć Cię diagnozą wyssaną z palca. Poczekamy z Tobą. Daj maluchowi szansę na spokojne- w miarę- 2dni do ponownego badania. Wiele się może zmienić. I będzie wszystko w normie. Jesteśmy podwójnie przewrażliwione po naszych przejściach. Może to zwykła niepewność lekarza, maleństwo jeszcze małe każe wszystkim pogłówkować nad sobą. Trzymaj się kochana, prześpij się.
 
reklama
izulka - pięknie powiedziane.. dołączam się do tego (jeśli mogę)
batonik - naprawdę uwierz w to że jeszcze wszystko się ułozy po Twojej myśli. Będzie dobrze .. Daj maluszkowi czas,, faktycznie dwa dni to bardzo dużo ale wiem ile Cię naerwów będzie to kosztowało. Ale jak izulka powiedziała lekarz może nie chciał nic mówić o jego domysłach, chce mieć wszystko czarno na białym i dlatego kazał jeszcze chwilunie poczekać..Trzymamy kciukiiiiiii!!!
 
Do góry