reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeżyczku;
Mam nadzieję, że Synuś szybko wróci do zdrówka - temperatura - czyli organizm walczy i na pewno sobie poradzi - przecież to silny Chłopczyk jest :-)
Ewelka;
ta pogoda mnie zszokowała, tym bardziej, że wymieniliśmy w samochodach oponki na letnie :-D ale co tam, ja i tak jeszcze nie wsiadam za kółko - zresztą łapki mi się jeszcze trzęsą - chociaż już mniej.
Daga;
a dlaczego Ty Kobieto płaczesz - przecież już niedługo Bedziesz miała Malucha przy sobie i bedzie wielka radość :-) ale wiem, wiem... takie sytuacje się teraz mogą pojawiać...
Dlaczegotak;
ciekawe jak tam po wizycie...pewnie wszystko oki. Doktorek pewnie będzie robił też test tymi paskami - w szpitalu tak robili.
Aga,Slodziutka- uściski dla Was
 
reklama
Kochane Dziewczynki! Ja tez wrocilam z pracy z dolem .... jakis taki dolowy dzien chyba.
Podczytalam sobie co tu sie dzieje i tez kurcze nie wesolo :no: .

Batonik, Dlaczegotak, piszcie prosze co u WAS!
Dobrze, ze Agus troche glupot policyjnych wrzucila :-D
Ale chwile sie zdrzemnelam, wyspacerowalam sunie, zjadlam dobra duza pizze :szok: i jest mi troche lepiej :-).

Poodpisuje Wam sumiennie pozniej jak wroce ze sklepu, teraz tylko Was prosze o szybkie sposoby pozegnania sie z zapaleniem pecherza/drog moczowych, bo czuje, ze cos mnie zlapalo. A w planach mialam romantyczny przytulankowy wyjazdowy weekend....:zawstydzona/y: bo termin taki fajny bylby na przytulanki-staranki, a tu biegam do lazienki co 10 minut ...:wściekła/y:. RATUNKU!

Mialam to wczesniej chyba raz w zyciu i chyba samo minelo. Narazie pije duzo soku zurawinowego, zrobilam cieply oklad.

Usciski mocne, lece do sklepu zanim mi zamkna.
 
Ostatnia edycja:
Joanna-pozdrowionka
Maggie nie wiem, czy macie coś takiego w aptekach-furaginum , szybko działa, można kupić bez recepty
czekam niecierpliwie co u dziewczyn po wizycie
 
Maggie - wiesz że w ciąży chodzi się do ubikacji częściej :p....hehehe , ale jak mówisz że to "tylko" infeckcja to niedobrze...trzymaj się..

Dziewczyny nie trzmajcie nas w niepewności co u Was po wizytach???????????
 
Eve28 - witaj im nas więcej tym raźniej i nic nie jest groźne gdy mamy siebie.. pisz do nas częściej...
muffy - widze że i Ty dzisiaj smutne wieści nam przynosisz..i jak trzyma się Twoja koleżanka??? Nic nie jest proste...niestety :-:)-:)-( przytulasy
ewelka - witaski i pozdrowionka
 
ojoj. Poszłam sobie do pracy a tu tyle dołeczków i złego samopoczucia.
Jutro będzie lepiej;-)
dlaczegotak i batonik. Czekamy dajcie znać
batoniku robił ci lekarz betę?
 
reklama
:no:nie jest dobrze niestety...w piątek mam się zgłosić do szpitala na ponowne usg...coś jest nie tak dziewczyny...lekarz nie mowil duzo...
 
Do góry