reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dlaczegotak nie martw się wszystko będzie dobrze, ja też myślę że to raczej infekcja.

A mój kacper ma 37,9 temperatury i iem wiem czemu ani nie kaszle ani nie smarka tylko śpiący się teraz zrobił ale myślałam żę to dlatego że wstaje od trzech dni o 6:30. już jestem zestresowana na maksa i nic mi sie nie chce. za jakiś czas zmierze mu jeszcze raz
 
reklama
Witam:happy2:

Widzę iz tu u nas jakieś ponuractwo zapanowało:tak:; rozumiem sama ma zły dzień, njachetniej bym komuś przyłożyła:-p, byle do wiosny....

Dlaczegotak - musisz być dobrej mysli, Joasia ma rację bedzie dobrze:tak::tak::tak:

Joasiu - jak sampopoczucie?
Jeżyku - mały, delikatny bukiecik mile widziany
Gabi - to Ci się udało z "zestawem ogrodniczym":-D:-D
Tola - przytulam:tak:
Daga, Postptaszyna.,Maggie, Słodziutka, Ewa, Ewelka, Muffy i wszystkie nie wymienine babeczki pozdrawiam:-):-):-)
 
Jezyku - może to dopiero jakiś poczatek przeziebienia, daj Kacperkowi herbaty z malinami albo herbatkę lipową lub syrop Pyrosal albo Lipomal (ziołowe środki dla dzieci na zbicie temp. i wypocenie)
 
Dlaczegotak - trzymamy za Ciebie kciuki..i bedzie dobrze!!! MUSI BYĆ!! wierzymy w to mocno... hmmm mojej siostrze przydarzyło się podobie w 8 miesiącu...była po szpitalu poszła do ginka ten powiedział że zaraziła się grzybicą w szpitalu dał leki a tutaj się okazało następnego dnia że to były wody płodowe.. :szok::szok:bo następnego dnia urodziła wcześniaczka, ktorego to wręcz ubóstwiam...(ma już 5 latek..wczoraj miał urodzinki)
Ale to było jak pisze w 8 miechu ciąży..
 
JoannA - najlepiej wygoń męża na podłogę ...przecież dacie radę Was jest dwoje przeciwko jednemu ;-) a na to chrapanie ja sama nie wiem co zrobić....chyba najlepiej im zamknać buzie ;-)tylko jak???
 
Aga1108 - dzisiaj chyba biorytm nie za bardzo korzystny, bo większośc z nas nie pała jakoś dobrym humorem...żebyśmy fasoleczkami się tak szybko zarażały jak złym humorem...kto jest za??? :tak:
 
Aga1108 - dzisiaj chyba biorytm nie za bardzo korzystny, bo większośc z nas nie pała jakoś dobrym humorem...żebyśmy fasoleczkami się tak szybko zarażały jak złym humorem...kto jest za??? :tak:

Zły biorytm ....tak...przydałoby się coś na poprwę humoru....u mnie to raczej jest spowodowane kiepskim samopoczuciem, nie spałam od 4 rano:-(
....fasolkami.....przyjdzie i na to czas:tak::tak::tak::-):-):-)...może już niebawem, kto to wie:-)
 
Hej kobietki.

Widzę, że z moimi rykami porannymi idealnie się wpasowałam w nastrój.

Dlaczegotak - mojej kolezance wody zaczęły się saczyć w 5 miesiącu, a urodziła 2 tyg przed terminem wiec nawet jeśli u Ciebie też wyciekają to niejest jeszcze nic przesądzone. Ważne, że zauważyłaś iz coś się dzieje i lekarz też zareagował. Uspokój się (wiem, że łatwo mi mówić) i niedenerwuj się!!!... Co do infekcji to zaliczyłam 2 kuracje "dowcipasami", a jedynym objawem jaki miałam to był wodnisty sluz.

Toluś - ściskam Was mocno. Zgadzam się z dziewczynami, że teraz najwazniejsze są wszelkie mozliwe badania które możecie zrobić aby po urodzeniu bączka nic Was niezaskoczyło. Wierzę, że będzie wporządeczku i mały jeszcze da Wam w kość tak będzie rozrabiał.

JoannA - współczuję małża rozpychacza.

Aga - :-)

Ewa - podejrzewam, że rozpakujesz się przede mną. Wizytę mam dopiero we wtorek, a na ostatniej zero objawów było. Od wczoraj mam całodzienne bóle "kroczne", a brzuchol mi też twardnieje ale to wszystko pewnie zmyłka. Młody jak kopa zasunie to do pod biustem czuję więc sama widzisz, że brzuchol wysoko. "Korek" tez siedzi mocno.

Batonik - dziewczyny mają rację. Pierwsza sprawa idź do drugiego lekarza. słyszałam juz o ginach którzy potrafią wmawiac kobitką, że coś jest nietak bo chcą kasiorę wyciagnąć... A w 6 tyg to u mnie też nic jeszcze niebyło widać nawet pęcherzyka. Pojawił się dopiero w 7. Jasiek w 10 nadrobił to swoje opóźnienie

Dorotka - trzymam kciuki

Słodziutka_e - :-)... Cała ciążę modliłam się żeby tylko nieurodzić wcześniej to teraz młody niechce wyjść. Pewnie myśli, że skoro tyle miesiecy matka chciała go miec w brzusiu to na zewnatrz nie jest zbyt przyjemnie.

Jezyk - może idź z nim do lekarza. U nas panuje wstrętny wirus jakiś i też niedaje rzadnych objawów. Teściu jest na L4 bo miał tylko temperaturę i uczucie rozbicia (jak przy grypie). Niemiał kataru ani kaszlu. Podobno bardzo się rzuca na przewód pokarmowy - u nas na szczęście nie ale pół huty jest na zwolnieniu.

Gabi - :-)

Post_ptaszyna - mój mąż zaraził się jedną z chorób mojego teścia (podobno od wczesnej młodości na nią cierpi)- starością.;-) Chodzą oboje po domu i o emeryturze tylko mówia.

Izulka - no cóż - bliźniaki - jedna robota i po krzyku.;-)

Maggie - :-)
 
reklama
Witajcie kochane.
Ja ostatnio się nie udzielałam, bo za dużo problemów mi się zwala na głowę.Ale widzę, że tu również powiewa smutkiem.
TOLKA - trzymaj się kochana, wiem,że łatwo powiedzieć i domyślam się co przezywasz, ale musi być dobrze.Pomodlę się o to!!
DLACZEGOTAK - trzymam kciuki za Twoja wizytę.Musi być dobrze!! uściski dla ciebie.
SłODZIUTKA - witam.Choc to przykre, że poznajemy się w takich okolicznościach.
JOASIA -wypoczywaj i dbaj o Was!!
Ewa, Daga, Ptaszynka, Jezyk, Aga, Izulka, Gabi, Maggie, Batonik,Dorotka - Wszystkie Was pozdrawiam i przytulam każdą z osobna.
trzymajcie się ciepło.
 
Do góry