reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gabi - :-D toż to CUD :-D mówiłam męzowi że posiedzę jeszcze chwilkę..ale teraz..już mam prykaz więc znikam... do jutra :-D

P.S. Co złego to nie Ty... (wybacz że piszę Ci na Ty)
P.S.2 Hmmm ale skąd wziąść gumki ;-)
 
reklama
Jestem i ja płaczliwa jakaś obecna nieprzytomna chyba dopada mnie przesilenie wisenne i znowu zaczynam grzebać w wierszach (cudzych) a po co?!
[FONT=&quot]Kochanie,[/FONT]
[FONT=&quot]Nie mogłam Cię nawet zobaczyć, przytulić, pogłaskać[/FONT]
[FONT=&quot]Nie słyszałeś moich bajek i kołysanek[/FONT]
[FONT=&quot]Nie mogłam usłyszeć Twojego śmiechu[/FONT]
[FONT=&quot]Nie poszliśmy razem na spacer[/FONT]
[FONT=&quot]Nie opowiedziałeś mi o pierwszej piątce[/FONT]
[FONT=&quot]Nie mogłam wycałować rozbitego kolana[/FONT]
[FONT=&quot]Panie Boże, daj nam to wszystko kiedyś odrobić[/FONT]

słodziutkie witajcie cieszę się że Was poznałam przykro mi że akurat na tym wątku ale damy radę. nie dziwi mnie że szukacie winny ja do dzisiaj mam dni (a poroniłam 16.12.2006) że gdybym sie bardziej cieszyła gdybym... ale czas nauczył mnie zyc z tym bólem nauczył się jak go swoić tylko czasem muszę odreagować (jak teraz) ale wrócę tu z nowym pkładem sił

joasia
ja w ciąży z Kacperkiem też brałam fenoterol i tez było trzesięnie ale mi lekarka przepiasała jeszcze Isoptin właśnie po to żeby organizm tak nie wariował. kochana dużo odpoczywaj, leż, nie przmęczej się , wykorzystuj wszystkich niech Ci służą;-):tak: te skurcze trzeba wyciszyć. i głowa do góry przecież zamawianie ciuszków przez internwt to suuuuper sprawa:-):-D

tola
kochana co tam u Ciebie jak badanko?

muffy miłego szukania domku niech wam sie trafi perełka:-)

Buziaki i :-D:-D:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) dla wszystkich
czekam na dzieicaczki
 
gabi ale ja jestem zła na siebie bo tyle czasu już minęło a ja ciągle męczę sie wspominam, jak mają zagoić sie te rany kiedy ja je ciągle rozdrapuje, a jeśli przestanę o tym myśleć to co sobie pomyśli mój aniołek że zapomniałam o nim? przecież ja go kocham
 
No,ale rękawiczki gumowe chyba masz...i nożyczki:-D

Gabi, Ty lobuziaro ;-)... Ale faktycznie, z pary rekawiczek masz dziesieciopak... jaka oszczednosc :-D...

Jezyk, przytulam, ja tez ostatnio mam placzliwe dni ... Rozryczalam sie tez nad tym wierszem. Ale nadrobimy!!!! Zobaczysz! Musimy byc dzielne. Aniolki nad nami czuwaja i nie chca zebysmy byly smutne... Co nie znaczy, ze nie becze kiedy to pisze...

Dlaczegotak ... GRATULUJE KOPNIACZKOW... Fajna metoda na uspokojenie mamusi :-D. To prawda, w Finlandii dostaje sie duze pudlo z wyprawka: troche pampersow,wanienka, jakies odzywki, kosmetyki, ciuszki (podobno troche zgrzebne :-pale darowanemu koniowi...) albo dodatkowe pieniazki.
Ale ciaza to sie niewiele przejmuja :no:. Zwlaszcza wczesna.


Wszystkim Dziewczynkom + slodziutkiemu mezowi :-D zycze milego dnia.
 
przepraszam dziewczyny że czasem wam smęcę wiem że nie powinnam tu może tak pisać, bo przeze mnie Maggie sie popłkala a ma zbierać siły na grudzień:tak: ale komu mam się wyżalić jak nie wam.
Dzisiaj juz mi troche lepiej tylko ta pogoda tak mnie dobija.

dlaczego tak
nie ma to jak solidny kopniak z rana:-D:-):-) tyle przynosi nam radości:-)

Miłego dnia pozdrawiam was wszystkie no i męża-rodzynka też:-);-)
 
Witam Was dziewczynki w ten słoneczny wtorkowy poranek!!

Słodziutka - jeśli chodzi o przytulanie to nam jeden lekarz zezwolil po trzech tygodniach po zabiegu (po uprzednim "przeglądzie") a drugi powiedział ze lepiej zaczekac do pierwszej @. Ostatecznie "przytulaliśmy" się nieco ponad trzy tygodnie "po" (pierwszy raz "po" był troche dziwny ale potem to już tylko lepiej) i krótko potem dostałam @. :-)

Maggie - no ja też tam zaglądałam ale na razie tylko czytałam troszkę, jeszcze się tam nie udzielam...

Jezyk - przesyłam "przytulasa", płacz jeśli czujesz taką potrzebę ale mam nadzieję ze "smutaskowatość" szybko minie!!!

Dlaczegotak - fajnie ze maluch już kopie!!! super!!! Rozkoszuj się tym!!!

Gabi - ale się uśmiałam!!! Świetnego masz synka!!:-D:-D

Toluś - co tam??

Joasiu - i jak się czujesz?

A ja Wam wczoraj panikowałam ze moja @ jakaś taka skąpa a jak się pod wieczor rozkręciła to teraz ...jakby ktoś kranik otworzył...:baffled:Masakra!!!!!!!!!!:szok: i do tego brzuch mnie boli........:-(

Sciskam Was serdecznie!!!
 
Gabi - :-D nie miałam rękawiczek w rozmiarze XXL ;-) więc poszliśmy "dość" grzecznie spać, ale już dzisiaj powiedziałam mężowi żeby kupił swój rozmiar jak poszedł po bułeczki :cool2:
Dlaczegotak - w sumie u mnie już od wczoraj nie ma plamienia. Ale wczoraj mój ginek powiedział że może jeden dzień być przerwy by potem wrócić..(marne pocieszenie) więc zaczekam ..jak dzisiaj nie będę palmić czy krwawić...mąż dokonał zakupu ...więc ;-);-);-);-)
Maggie - Tobie również życzymy miłego i owocnego dnia..
ewelka - mam nadzieję że nam się uda wcześniej. Ale nie myślcie sobie że nie dam rady wytrzymać :zawstydzona/y: tyle że jak się kogoś kocha to bliskość z nim jest bardzo bardzo bardzo potrzebna....
jezyk - przykro Nam również z Waszej straty, ale właśnie o to chodzi że czasami przychodza gorsze dni i doły i człowiek wiecznie wtedy rozdrapuje rany i pyta dlaczego??? zamiast pozwolić czasu płynać i próbować pamiętać tylko to co było dobre w każdym wydarzeniu.. a w tym trudnym dla Nas tutaj wszystkich wydarzeniu, najpiekniejsze jest to że wszyscy zostaliśmy już rodzicami naszych Aniołków i oby tylko te Aniołki chciały do Nas wrócić.
 
reklama
słodziutka ja myślę że powinniście jeszcze poczekać ja wiem że brakuje Wam bliskości ale tu chodzi o Ciebie musisz się "zagoić" nie radzę Wam jeszcze szaleć bo to naprawdę za krótki okres.
Myslę że jeszcze wytrzymacie pare dni a przytulać można się na inne sposoby;-):tak:
 
Do góry