reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc Batonik, dobrze, ze jestes bo sie martwimy o Ciebie. Napisz prosze, dokladnie co Ci ginka powiedziala. Czy jest serduszko, przede wszystkim? Bo wymiary to drugorzedna sprawa.
 
reklama
Na razie mówiła że jest za wcześnie i jest tylko pęcherzyk ciążowy
Jutro ide znowu do innego ... moze moja sie myli
denerwuje sie....
 
Bardzo bym chciała sie nie denerwować:-(...jednak to nie jest takie łatwe...zresztą same wiecie jak to jest...chyba do jutra obgryze wszystkie paznokcie...poza tym jestem sama z tym problemem bo mój luby jak na razie ma mnie w nosie i fasolinke chyba też ... zazdroszcze Wam fajnych facetów... ja doniedawna też myślałam że jest najlepszy pod słońcem, a może to było tylko złudzenie...sama nie wiem:confused:...co by nie było nie chciałabym dostać kolejnego kopa od życia:no: bo ostatnio jest ich za wiele...
 
Witajcie,
melduję, że nasz dom stoi jak stał, przetrwałam z dziećmi Emmę. Ale dopiero dzisiaj -od soboty- przywrócono internet,więc mam zaległości.
Batonik, trzymam kciuki, idź do innego lekarza, porównaj co mówią , diagnoza będzie pewniejsza. Mam nadzieję, że pozytywna, jak najbardziej.
Napisałyście dziewczyny przez weekend tyle , że nie sposób odpisać. Widzę, że slodziutka szaleje ;), odzyskuje pogodę ducha, świetnie.
Ja byłam wczoraj z wynikami histopatologicznymi i morfologia u ginekologa. Po usg stwierdził, że wszystko jest w porządku i zapytał kiedy będziemy w ciąży. Oczywiście , jak najszybciej się da. Odczekamy jeszcze jeden cykl na wyrównanie błony macicy. Gdybyśmy się zdecydowali dzisiaj, to duże prawdopodobieństwo, że byłyby....bliźniaki. Oba pęcherzyki jednakowo wykształcone. Chodzi mi po głowie ale chyba zaczekamy miesiąc. Z drugiej strony jeszcze nie było w naszej rodzinie podwójnych urodzin, kiedyś trzeba zacząć....
Jak organizm sam reguluje stratę dziecka nadprodukcją, to niesamowite...
Pozdrawiam Wszystkich
 
Hej,Batonik,idź do innego,trzymam kciuki mooooocno :tak:
Izulka,u mnie w pierwszym cyklu po zabiegu były trzy pęcherzyki:szok:
Buziaki.Pa.
 
Tola,trzymaj się !!
Będzie dobrze. Dobrze, że jest możliwość sprawdzenia wcześniej i ocalenia dzieciaczka. Wiele takich operacji się robi w Polsce. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło normalnie żyć, jak inne dzieci. Jesteś silna. Poradzisz sobie i pomożesz maluchowi!
 
Jezyk - wiem, wiem że musi się zagoić ale wiedzieć to jedno chcieć to drugie :), zresztą dzisiaj u mnie zdecydowanie DUŻO GORSZY NASTRÓJ i ochoty na brykanie brak..więc zostaje tylko czekać..A Ty uważaj na siebie i dzieciaczka bo instynkt - instynktem ale Ty też jesteś ważna :)
daga.p. - jak u mamusi mu dobrze to co się będzie spieszyć..a nam ludziom to tak trudno dogodzić..raz pragniemy by zostało do 9 i marzymy by tak też się stało..gdy przenosimy pare dni to już zgrzyt i szczekanie zębów ;) więc już nie wiem co i jak ;-);-);-) a jeśli Ci się spieszy i chcesz maleństwo mieć w domku..to bierz się z mężem do pracy..bo wiesz że sperma najlepiej działa na .... rozpoczęcie akcji porodowej...z doświadczenia kuzynki ktora przenosiła dzidzi..
batonik24 - własnie każda z nas się martwi że wiecznie czegoś brakuje, to za małe to znów za duże urosło itp. wiecznie szukają nam czegoś co powinno a nie ma itp. a potem my przeżywamy coś całkiem niepotrzebnie bo jak mi mój ginek zawsze powtarza KAŻDA CIĄŻA JEST INNA i nie ma jednego stereotypu tylko są zawsze jakieś normy..hmmm chciałabym Ci radzić jak każda jak najmniej stresu i oby jutro okazało się że to co podejrzewałaś wcale nie jest takie złe..ale mówić inaczej gorzej..samemu to uczynic..trzymamy z męzem za Was bardzo mocno kciuki i całym sercem jesteśmy z Wami by wszystko poszło OK!!! POWODZENIA
izulka15 - szlałam wczoraj, dzisiaj z mężem mamy okropnego DOŁA... ale wiedzieliśmy że dzisiaj nie będzie łatwo..i też tak się stało...:(((( Boziu..ja mam czekać na wyniki histopatologiczne jeszcze do 10 dni..i ten czas tak okropnie się dłuży..a ja co jak co na wyniki histopatologiczne NIENAWIDZĘ czekać...bo już w swoim życiu naczekałam się na nie wystarczająco...:-:)-:)-(

Pozdrawiam wszystkie nie wymienione panie i coś mąz dobija się do kompa..pewnie będe musiała ustąpić mu miejsce :baffled:
 
reklama
Jeśli chodzi o wade serduszka - lepiej ją potwierdzić u drugiego specjalisty, moja sąsiadka miała mieć bardzo chorego chłopczyka, miał mieć 3 operacje na serduszko bo miał mieć wrodzoną wadę..a do dzisiaj (a ma już 4 latka) nie miał ani jednej operacji i wszystko jest w porządku!!! Choć na badania jeździła do Warszawy do specjalistycznego ośrodka...
Ale rozumiem co przezywa..i trzymamy oczywiście kciuki za całą rodzinkę..oraz przytulamy wirtualnie..
 
Do góry