reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

muffy - dziękujemy i Tobie że do Nas napisałaś. Dziękuje za dobre słowo i czytając to męzowi bardzo by NAM (mi i męzowi) spodobało abyśmy i My dołączyli do grudniówek...oczywiście razem z Tobą i z innymi strającymi się o dzidziusia :D ale dla mnie raczej jest to termin za szybki...uffff ale może... może...kto wie???
Pozdrawiamy i ściskamy
 
reklama
A ja tylko chcialam jeszcze POGRATULOWAC- Ewulka, Batonik i Dorotka wreszcie mamy nowe fasolki!!! Sorrki dziewczynki ze dopiero teraz, ale mam male zaleglosci hehe Trzymam kciki za Was i Wasze FASOLINKI :-D:tak::-)
 
Slodziutka- Aniolki nas odwiedzaja niezaleznie od naszych oczekiwan i terminow ktore bysmy chcialy! :tak:Wiec zrobcie badania i poddajcie sie chwili :tak: a malenstwo wroci do takich kochanych rodzicow! Pozdrawiam Was ;-)
 
Słodziutka - od razu widzę poprawę w nastawieniu. Tak trzymajcie!!!! I to prawda na początku upatruje się winy we wszystkim. Sama tak robiłam....ale lekarze mnie w końcu od tego odwiedli.
Muffy - fajnie ze znów jesteś!!:-):tak: No to... oby nam się udało wylądować na tych grudniówkach!!!! :tak::tak::tak::-):-):-)

Daguś - dziękuję i :-):-)

Joasiu - :-) powodzenia na wirtualnych zakupach:-)
 
Mufyy - z poddaniem się chwili...ochhh jak bardzo bym chciała juz.. ale byłam dzisiaj u ginek i powiedział że dopiero pierwsze :zawstydzona/y: zbliżenie z mężem za miesiąc :-( Czy Wy po łyżeczkowaniu też musiałyście tak długoooooo czekać.. buuuu a ja myślałam że już troszkę pobaraszkujemy :-( i wtedy może udało by się dołączyć do grudniówek ;-)

ewelka - pozytywne nastawienie...dziewczyny to naprawde w dużeeeejjj mierze dzięki Wam. Mówiłyście żeby się "pozbierać" więc zaczeliśmy się zbierać :) i przede wsztystkim pozytwynie znów zacząć myśleć. Bardzo miło tutaj u Was :D
 
daga.p. - właśnie :-( trzeba tak długo czekać a ta bliskość jest wtedy tak bardzo potrzebna .... nio ale jak trza to trza :-:)-:)-(... hmmm to jeszcze tylko 26 dni :wściekła/y:
 
reklama
Do góry