reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U mnie niestety nie najlepiej ☹️
Badania prenatalne wyszły tragicznie obrzek płodu plus wada serduszka. Miałam robiony zabieg biopsji kosmówki, który wykazał wadę genetyczna 😭 We wtorek na wizycie kontrolnej okazało się, że serduszko mojego synka już nie bije. W środę miałam wywoływany poród.
Jeny, tak bardzo mi przykro! Trzymałam kciuki od poczatku za Was, a teraz jak to przeczytałam, to płakać mi się chce 😔😔 Wierzę jednak, że w końcu będzie dobrze. Trzymaj się!
 
reklama
U mnie niestety nie najlepiej ☹️
Badania prenatalne wyszły tragicznie obrzek płodu plus wada serduszka. Miałam robiony zabieg biopsji kosmówki, który wykazał wadę genetyczna 😭 We wtorek na wizycie kontrolnej okazało się, że serduszko mojego synka już nie bije. W środę miałam wywoływany poród.
Tak bardzo mi przykro.... ;(
 
U mnie niestety nie najlepiej ☹️
Badania prenatalne wyszły tragicznie obrzek płodu plus wada serduszka. Miałam robiony zabieg biopsji kosmówki, który wykazał wadę genetyczna 😭 We wtorek na wizycie kontrolnej okazało się, że serduszko mojego synka już nie bije. W środę miałam wywoływany poród.
Przytulam bardzo.. Zycie nie jest w ogóle sprawiedliwe. Ale pamietaj, ze nie jestes sama bo jestesmy tu takze razem w cierpieniu, smutku i placzu.
 
Czy będąc w ciąży po poronieniu pracujecie nadal czy przeszlyście na zwolnienie? Ja jestem teraz w 8tygodniu, wizyta w czwartek i zastanawiam się czy brać l4...czuje się nienajgorzej ale zmęczenie coraz bardziej bierze górę, coraz gorzej przesypiam noce...pracuje w szkole
 
U mnie pojawiły się plamienia/ krwawinie, więc gin mnie wysłał najpierw do szpitala. I tam dostałam L4 a potem juz mi je gin kontynuował, bo plamienia miałam do 16tc
 
Czy będąc w ciąży po poronieniu pracujecie nadal czy przeszlyście na zwolnienie? Ja jestem teraz w 8tygodniu, wizyta w czwartek i zastanawiam się czy brać l4...czuje się nienajgorzej ale zmęczenie coraz bardziej bierze górę, coraz gorzej przesypiam noce...pracuje w szkole
Ja dostałam przymusowe L4 w 5 tygodniu, po dwóch poronieniach. A chciałam pracować przynajmniej do 5mc 😂
 
Czy będąc w ciąży po poronieniu pracujecie nadal czy przeszlyście na zwolnienie? Ja jestem teraz w 8tygodniu, wizyta w czwartek i zastanawiam się czy brać l4...czuje się nienajgorzej ale zmęczenie coraz bardziej bierze górę, coraz gorzej przesypiam noce...pracuje w szkole
Ja byłam na zwolnieniu od 7tc ze względu na pracę, a później pojawił się krwiak więc i tak siłą rzeczy miałam L4.
 
reklama
Pracuje wśród dużej ilości ludzi, ginekolog boi się sezonu infekcyjnego. Początkowo byłam zła ale teraz mam tak duże nudności, że nie daje rady prowadzić samochodu.
Ja pracuję z dzieciakami i też właśnie myśląc o tych infekcjach zastanawiam się nad l4...czuje się nienajgorzej, ogólne osłabienie i zmęczenie...mąż namawia mnie na to l4 i jestem coraz bardziej skłonna by o nie poprosić w czwartek na wizycie, już wcześniej lekarz mówił że jak coś to nie ma problemu ale chciałam pracować jak najdłużej
 
Do góry