reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dolaczam i ja…drugi cykl po poronieniu i sie udalo, na razie 4+5, beta dzien przed okresem 31.47…dzisiaj ide na druga, ale boje sie niemilosiernie i internet znowu podpowiada, ze wynik za maly jak na 13dpo 🙈 trzymajcie kciuki…
Nie czytaj za dużo. Najważniejszy jest przyrost, a nie pojedynczy wynik. Bądź dobrej myśli 😊
 
jasne że cię pamiętam. Ja też tu rzadziej zaglądam bo nie chce tu truc 😀a lubię dużo gadać 😀 tak, moja córka przeszczęśliwa. Tak mnie mega wzrusza jak co wieczór całuje mój brzuch i mowi: dobranoc rodzeństwo, a jak ktoś ją pyta czy chce brata czy siotstre to mówi że nie ma znaczenia.co byle było i było całe i zdrowe🥰
A ty jak się masz? Co u ciebie słychać ?
Cudownie! Masz wspaniałe dziecko! moja córka ciągle pyta o rodzeństwo. Mówi że chce żeby było nas więcej ;-) ona z tych bardzo towarzyskich. Ja ogólnie chyba dobrze, bardzo mnie to zmieniło. Zabrało dużo radości z życia i przyprawiło o kilka siwych włosów. Mąż się zgodził na jeszcze jedną próbę. Lekarz powiedział że przepisze mi wszystko co możliwe i zobaczymy co będzie. Ja się bardzo boję, entuzjazm mi opadł ale chyba błędem byłoby gdybym zrezygnowała
 
@Sojka pamiętamy ❤️ co u Wa
Chyba dobrze, od lipca mamy zacząć próbować. Straciłam entuzjazm, który miałam przy ostatnich staraniach, ale jeszcze raz podejmę ryzyko. Może tym razem się uda, jedno jest pewne, że zrobiłam wszystko. Lekarz uznała że pierwsza strata mogła być wynikiem przejścia covid a druga, bakteryjnym zakażeniem w macicy. W teorii wszystko wyleczone plus przepiany pakiet leków mocno na wyrost
 
Odważyłam się i zrobiłam test…
Narazie bardziej się boje niż cieszę, gdyby tak ktoś mi zagwarantował, ze będzie okey… mam jednak nadzieje, ze przyjdzie czas, ze przestane się tak stresować.
Jakie witaminy mi polecicie?
 

Załączniki

  • F96119E6-B517-4FAB-820B-3690F29E89EC.jpeg
    F96119E6-B517-4FAB-820B-3690F29E89EC.jpeg
    988,4 KB · Wyświetleń: 46
Cudownie! Masz wspaniałe dziecko! moja córka ciągle pyta o rodzeństwo. Mówi że chce żeby było nas więcej ;-) ona z tych bardzo towarzyskich. Ja ogólnie chyba dobrze, bardzo mnie to zmieniło. Zabrało dużo radości z życia i przyprawiło o kilka siwych włosów. Mąż się zgodził na jeszcze jedną próbę. Lekarz powiedział że przepisze mi wszystko co możliwe i zobaczymy co będzie. Ja się bardzo boję, entuzjazm mi opadł ale chyba błędem byłoby gdybym zrezygnowała
bo takie przeżycia zmieniają ludzi ale też jak już się podniesiemy po takim czymś to jesteśmy silniejsi i potrafimy potem cieszyć się z małych rzeczy 🙂
Dobry lekarz to podstawa i trzymam kciuki za was żeby szybko się udało zajść w ciążę i żeby to była mega nudna i spokojna ciąża.
Ja też jak już mogliśmy się starać to byłam przerażona i szukałam sobie powodów żeby się nie starac ale maz był silniejszy 🤣 z tego co czytam znasz przyczyny strat, będziesz mieć leki...bedzie dobrze. także kochana działajcie 💪
 
reklama
Cześć dziewczyny, bardzo Wam gratuluje dwóch kreseczek. ❤️
Wyżej opisywałam swoją historie, ale teraz w skrócie - 11.04 ostatnia miesiączka, 9.05 test pozytywny, ogólnie ciagle niski przyrost bety, 2.06 poronienie samoistne, ciąża bezzarodkowa.
Dziś mija 33 dzień od poronienia. Ciąża zatrzymała się na około 5 tygodniu. Dziś myślałam ze przyszła @, ale przy podcieraniu było dosłownie kilka kropel krwi. Wspolzylismy z mężem, gdyż zakazu nie było. Miała tak któraś z Was tak skąpy okres po poronieniu? Jeśli wgl te plamienia okresem nazwać można, bo od paru godzin nie ma juz nic.
 
Do góry