reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jej dziewczyny, nie wiem, czy ktoś sprzed kilku miesięcy jeszcze tu bywa, ale chciałam dać znać, że nasze tęczowe bobo, Julek, urodził się na początku maja :)

Jest zdrowy i piękniutki, a ja dziś zrobiłam porządki w moich pudłach z Clexane i przypomniałam sobie o tym wątku, uzbierałam całą siatkę strzykawek - było warto.
Nie poddawajcie się, gdzieś tam za rogiem jest koniec tej drogi. Nie wiem co bym zrobiłam bez masy wsparcia, które dostałam na tym wątku.

@marsi89 pierwsze co zrobiłam, to poszukałam Twoich postów tu, bardzo się cieszę, że jesteście po badaniach prenatalnych i wszystko u Was ok. Trzymam za Ciebie kciuki kochana :)
Serdecznie Ci gratuluję! Wszystkiego dobrego dla Was. Ja Cie pamiętam 🙂
Witaj 😊 gratuluje ciąży i trzymam kciuki żeby do samego końca wszystko było ksiazkowo 🙏🏻👌🏻❤️
U mnie z łożyska nie wyszło nic, było oddane do badań , chciałam dodać ze sytuacja miała miejsce w Niemczech , bo tutaj żyje i mieszkam , jednak od momentu zachorowania na COVID moja malutka Klarcia przestała rosnąć …. Ale nikt nie zareagował , dziś znów zrobiłam dwa kolejne testy, druga kreska jest słaba - ale jest 😎 a na teście ze wskaźnikiem tygodni ciąży pokazuje mi 3-4 tydzień, już nie mogę doczekać się piątkowego terminu u ginekologa, mimo ze okropnie się stresuje mam nadzieje ze tym razem wszystko będzie dobrze ❤️
Okazuje się że po covidzie u wielu kobiet były problemy z przepływami. Słabsze przeplywy= słabszy wzrost dziecka i niedotlenienie. Oczywiście nie mówię na sto procent że to to, ale niestety tych historii jest sporo. Mam nadzieję, że wszystko co złe już za nami.
Trzymam kciuki i daj koniecznie znać po wizycie co tam słychać. 🙂
Przyszlam tylko się pochwalić że 3 miesiące po lyzeczkowaniu udało mi się zająć w ciążę. Dopiero to początek ciąży, Stres będzie do końca ale liczę że tym razem wszystko się dobrze skończy 🥰
Wow, ile tu w ostatnich dniach dobrych wiadomości! Gratuluję Ci serdecznie. Tak jak mówisz, ciezko jest wyeliminować ten stres, ale musimy myśleć pozytywnie, cieszyć się każdym dniem i skupiać się na tym co jest tu i teraz. 🙂
 
reklama
Gratuluję wszystkim dobrych wieści.
Dawno do Was nie zaglądałam, ale pisze głównie na prywatnym wątku ciążowym. 24 czerwca miałam USG prenatalne, maluch zdrowy, wszystkie ryzyka małe. W środę odbiorę skorygowany o PAPPE wynik. Dzisiaj byłam u swojej ginki na wizycie kontrolnej. Maluch fikał, pokazał stópki i dokładnie to co ma między nóżkami ❤️ Także będzie drugi chłopak 😉
Pozdrawiam
 
Gratuluję wszystkim dobrych wieści.
Dawno do Was nie zaglądałam, ale pisze głównie na prywatnym wątku ciążowym. 24 czerwca miałam USG prenatalne, maluch zdrowy, wszystkie ryzyka małe. W środę odbiorę skorygowany o PAPPE wynik. Dzisiaj byłam u swojej ginki na wizycie kontrolnej. Maluch fikał, pokazał stópki i dokładnie to co ma między nóżkami ❤️ Także będzie drugi chłopak 😉
Pozdrawiam
super wiadomości. A jak ci zastrzyki idą ?
 
może się wybiorę do fizjoterapeuty jak mi będzie bardzo dokuczać. Moja rwa jest zlokalizowana tylko w pośladku. W pierwszym trymestrze w prawy, a potem prawy popuścił a lewy czy czas dokucza. Nie jest to jakieś mega dokuczliwe, w sumie boki tylko jak polleze na plecach albo stoję na lewej nodze. Ulgę przynosi spacer. A powiedz mi bo też chyba brałas heparynę prawda ? Do końca dawałaś w brzuch? Nie miałaś tak że dziecko kopało i nie szło jak wbić ? 😀
Taak, faktycznie pamietam, ze dziecko robilo się aktywne jak tylko łapałam fałdkę :D Ale ta igła jest tak krótka, ze ledwo tkankę tłuszczową przebije. Hit jest taki, ze im większy brzuch, tym lepiej mi się je wbijało, robiłam to w dwóch miejscach: nad jednym lub drugim biodrem (tam, gdzie siedząc wyczuwasz początek kości biodrowej plus 3-4cm do góry) i praktycznie nie bolało oO Od drugiego trymestru nie doszedł mi żaden siniak, co tez było nowością. Moja rada jest taka, ze w te boczki fajnie wchodzi, tyko usiądź sobie na kanapie i wtedy zegnij/pochyl lekko w bok, tak żeby trochę luźniejszej skory się tam nad biodrem zrobiło :)
 
Taak, faktycznie pamietam, ze dziecko robilo się aktywne jak tylko łapałam fałdkę :D Ale ta igła jest tak krótka, ze ledwo tkankę tłuszczową przebije. Hit jest taki, ze im większy brzuch, tym lepiej mi się je wbijało, robiłam to w dwóch miejscach: nad jednym lub drugim biodrem (tam, gdzie siedząc wyczuwasz początek kości biodrowej plus 3-4cm do góry) i praktycznie nie bolało oO Od drugiego trymestru nie doszedł mi żaden siniak, co tez było nowością. Moja rada jest taka, ze w te boczki fajnie wchodzi, tyko usiądź sobie na kanapie i wtedy zegnij/pochyl lekko w bok, tak żeby trochę luźniejszej skory się tam nad biodrem zrobiło :)
o super dzięki za rady. 😘 My póki co tylko dwa siniaki mieliśmy, mąż mi robi bo ja nie dałabym rady 🙊
 
Hej, nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta. Dawno tu nie zaglądałam... poczytałam trochęco u Was, gratuluję! Tyle ciąż i zdrowych bobasków... Wspaniale!!! @marsi89 cudownie, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że córka szczęśliwa że będzie mieć rodzeństwo :-) @Madlein za Was też trzymam kciuki! @Hopeful_11 bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie i za te z Was które tutaj niedawno dołączyły :-*
 
Hej, nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta. Dawno tu nie zaglądałam... poczytałam trochęco u Was, gratuluję! Tyle ciąż i zdrowych bobasków... Wspaniale!!! @marsi89 cudownie, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że córka szczęśliwa że będzie mieć rodzeństwo :-) @Madlein za Was też trzymam kciuki! @Hopeful_11 bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie i za te z Was które tutaj niedawno dołączyły
Oczywiście ze pamietam ☺️ Co u Ciebie? M. przekonany co do starań?
 
Hej, nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta. Dawno tu nie zaglądałam... poczytałam trochęco u Was, gratuluję! Tyle ciąż i zdrowych bobasków... Wspaniale!!! @marsi89 cudownie, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że córka szczęśliwa że będzie mieć rodzeństwo :-) @Madlein za Was też trzymam kciuki! @Hopeful_11 bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie i za te z Was które tutaj niedawno dołączyły :-*
jasne że cię pamiętam. Ja też tu rzadziej zaglądam bo nie chce tu truc 😀a lubię dużo gadać 😀 tak, moja córka przeszczęśliwa. Tak mnie mega wzrusza jak co wieczór całuje mój brzuch i mowi: dobranoc rodzeństwo, a jak ktoś ją pyta czy chce brata czy siotstre to mówi że nie ma znaczenia.co byle było i było całe i zdrowe🥰
A ty jak się masz? Co u ciebie słychać ?
 
reklama
Do góry