reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Współczuję Ci.. sama jestem za pierwszym poronieniem w listopadzie tamtego roku i boje się powtórki. I ci z tego że przebadany się wzdłuż i wszerz jak później takie losowe rzeczy się przydarzają. Ja się cała trzęsę z obawy kiedy znów i jak to będzie.

Dziewczyny pytanie do Was może już kiedyś było, ale jak radziliście sobie z lekiem i stresem przed utrata i w momencie planowania ?
Ja się bałam i obwiniałam się ale porozmawiałam z mężem i lekarz nas pocieszał, że wie na co choruje i na pierwsze poronienie nie miało to wpływu. Teraz jestem w ciąży po raz 2 i poki co obstawił mnie lekami wiec mam nadzieje, że będzie dobrze.
 
reklama
Współczuję Ci.. sama jestem za pierwszym poronieniem w listopadzie tamtego roku i boje się powtórki. I ci z tego że przebadany się wzdłuż i wszerz jak później takie losowe rzeczy się przydarzają. Ja się cała trzęsę z obawy kiedy znów i jak to będzie.

Dziewczyny pytanie do Was może już kiedyś było, ale jak radziliście sobie z lekiem i stresem przed utrata i w momencie planowania ?
Ja osobiście bałam się co miesiąc jak wznowiliśmy starania. Nie da się tak ot wymazać. Tym bardziej że wiem że poronienia są z mojej winy.
Mam nieprawidłowy kartiotyp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny jestem 3 dni przed okresem. Czuję się bezobjawowo. Jestem wręcz pewna, że w tym cyklu nic nie wyszło, a jednak zrobiłam test i widzę jakiś cień cienia. Macie jakieś doświadczenie z testami ciążowym horienmedical? Dostałam kilka darmowych do testów owulacyjnych. Czy one wychodzą fałszywie dodatnie? Wiem, wiem. Powtórzę test jutro, albo za 2 dni. Nie chcę tylko się nakręcać niepotrzebnie, dajcie mi kopa w dupę i powiedzcie, że te testy są do kitu i często fałszują wynik.
 
Dziewczyny jestem 3 dni przed okresem. Czuję się bezobjawowo. Jestem wręcz pewna, że w tym cyklu nic nie wyszło, a jednak zrobiłam test i widzę jakiś cień cienia. Macie jakieś doświadczenie z testami ciążowym horienmedical? Dostałam kilka darmowych do testów owulacyjnych. Czy one wychodzą fałszywie dodatnie? Wiem, wiem. Powtórzę test jutro, albo za 2 dni. Nie chcę tylko się nakręcać niepotrzebnie, dajcie mi kopa w dupę i powiedzcie, że te testy są do kitu i często fałszują wynik.
Pokaz go :p ja tez 3 dni do okresu tez zero objawów ale moj w dalszym ciągu biel dziś nawet niema cienia cieni ... a tak liczę na niego :p jak cokolwiek jest to już jest nadzieja :p
 
Pokaz go :p ja tez 3 dni do okresu tez zero objawów ale moj w dalszym ciągu biel dziś nawet niema cienia cieni ... a tak liczę na niego :p jak cokolwiek jest to już jest nadzieja :p
nie wiem czy będzie coś widać, minimalnie przyciemniłam.
 

Załączniki

  • IMG_3910.jpg
    IMG_3910.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 69
miałaś kopać w tyłek ;)
Nie bede cię kopać w tyłek :p ale będę trzymać mocno kciuki ! Już życie podkopało nas wszystkie tutaj na tym forum ;-) wiec cieszmy się z małego bladego testu ! ;p nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to zawsze adrenalina skoczyła a na sercu zrobiło się cieplej ;-) i znowu będzie to mobilizujące :-) ale czuje ze będzie dobrze ! Wiec zakładam tylko Dobre wieści ;)
 
reklama
No nie wytrzymałam. Byłam na ćwiczeniach w galerii i okazało się, że jest niedziela handlowa…więc skoczyłam po test do Rossmana. Tym razem bez przyciemniania. No nie mogę uwierzyć, zawsze czułam każda ciążę od początku, a teraz szok. Wynik po 3 minutach
 

Załączniki

  • IMG_3913.JPG
    IMG_3913.JPG
    127,8 KB · Wyświetleń: 75
Do góry