reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja chyba będę testować za 2 tygodnie… poniosło nas. I wiem ze nie stać mnie dalej na planowanie, ale jakby się tak udało z zaskoku to byłoby super, ale ten strach… jeszcze nic nie wiadomo, a wieczorami tylko jedna myśl w głowie czy jak przypadkiem zaskoczyło, to czy nie będzie powtórki ze stycznia… i jak ewentualnie miałabym sobie poradzić ze strachem…
Trzymam kciuki ! Ja za 8 dni termin miesiączki - starliśmy się mocno - chodź nic nie czuje liczę na cud ! Może trafimy na siebie !
 
Dziewczyny, mam zwidy czy cos tam widać??
IMG_20220621_175249.jpg
 
Trzymam kciuki ! Ja za 8 dni termin miesiączki - starliśmy się mocno - chodź nic nie czuje liczę na cud ! Może trafimy na siebie !
Mam nadzieje, ze się Tobie uda 😘 u nas spontan i w zasadzie dopiero po uświadomiłam sobie, ze jestem w okresie płodnym 😂 także poczekamy i zobaczymy. W głębi serca jest nadzieja na trafione, ale nie chce się nakręcać za bardzo, bo nie wiem czy moje cykle się już unormowały. Jednak wszystkie objawy wskazują na owulacje…

Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści od Ciebie 😘
 
reklama
Ja chyba będę testować za 2 tygodnie… poniosło nas. I wiem ze nie stać mnie dalej na planowanie, ale jakby się tak udało z zaskoku to byłoby super, ale ten strach… jeszcze nic nie wiadomo, a wieczorami tylko jedna myśl w głowie czy jak przypadkiem zaskoczyło, to czy nie będzie powtórki ze stycznia… i jak ewentualnie miałabym sobie poradzić ze strachem…
Trzymam kciuki!!!
Dziewczyny, mam zwidy czy cos tam widać??
Zobacz załącznik 1416447
Coś widać, najlepiej na betę skocz, bo widzę że Pink ledwo ledwo
 
Do góry