reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chyba nie ma takich dobrze rokujących. To jednak genetyka..
Nikt nie zapewni tego co będzie później.
A ja nigdy nie chciałabym skazywać tego i żadnego innego dziecka na taki los.
Strasznie mi smutno 😢

Nie wiem co napisać.
Moje bliźniaki miały translokacje niezrownowazona ale to był początek ciąży jak również koniec bo nie zdarzyłam usłyszeć bicia serduszek.
Niestety ja również mam nieprawidłowy kartiotyp tylko ze zrównoważony a chłopcy niezrownowazony 😢
 
reklama
Cześć. Nie wiedziałam czy jeszcze coś pisać.
Kibicuję Wam niezmiernie i ogromnie i mimo całej tragedii która znowu mnie spotyka ( rok później i jeszcze większy dramat) ściskam kciuki za Wasze ciąże.
Mam nadzieję ( o głupia i naiwna), że jeszcze się tu spotkamy.
Tyle z Was jeszcze czeka na swoją upragnioną ciąże, a reszta pewnie do tego czasu będzie tulić bobasy.
U mnie wada genetyczna ( delecja.. traf 1:200 000). Farciara co.
Nie będę opisywać na wątku głównym ale muszę szukać pomocy daleko stąd.
Dbajcie o siebie ❤️
I trzymajcie kciuki żebym przetrwała 😭
Miło było wymieniać się doświadczeniami.
Bardzo mi przykro 😔 wiem, że żadne słowa teraz nie pocieszą. Totalnie rozumiem Twoje podejście.
Nie wiem jak mogłabym pomóc, ale jeśli jest jakakolwiek możliwość to proszę daj znać.
 
Dziewczyny, ja po konsultacji z genetykiem. Ryzyko niskie, nie robimy daje diagnostyki ;)
❤️
Cześć. Nie wiedziałam czy jeszcze coś pisać.
Kibicuję Wam niezmiernie i ogromnie i mimo całej tragedii która znowu mnie spotyka ( rok później i jeszcze większy dramat) ściskam kciuki za Wasze ciąże.
Mam nadzieję ( o głupia i naiwna), że jeszcze się tu spotkamy.
Tyle z Was jeszcze czeka na swoją upragnioną ciąże, a reszta pewnie do tego czasu będzie tulić bobasy.
U mnie wada genetyczna ( delecja.. traf 1:200 000). Farciara co.
Nie będę opisywać na wątku głównym ale muszę szukać pomocy daleko stąd.
Dbajcie o siebie ❤️
I trzymajcie kciuki żebym przetrwała 😭
Miło było wymieniać się doświadczeniami.
Jejku tyle nadziei wniosłaś w wątek a teraz czytam i płaczę. Jakie to niesprawiedliwe. 😓
 
Cześć. Nie wiedziałam czy jeszcze coś pisać.
Kibicuję Wam niezmiernie i ogromnie i mimo całej tragedii która znowu mnie spotyka ( rok później i jeszcze większy dramat) ściskam kciuki za Wasze ciąże.
Mam nadzieję ( o głupia i naiwna), że jeszcze się tu spotkamy.
Tyle z Was jeszcze czeka na swoją upragnioną ciąże, a reszta pewnie do tego czasu będzie tulić bobasy.
U mnie wada genetyczna ( delecja.. traf 1:200 000). Farciara co.
Nie będę opisywać na wątku głównym ale muszę szukać pomocy daleko stąd.
Dbajcie o siebie ❤️
I trzymajcie kciuki żebym przetrwała 😭
Miło było wymieniać się doświadczeniami.
Bardzo mi przykro 😢 przytulam cię 🫂
 
Chyba nie ma takich dobrze rokujących. To jednak genetyka..
Nikt nie zapewni tego co będzie później.
A ja nigdy nie chciałabym skazywać tego i żadnego innego dziecka na taki los.
strasznie mi przykro i rozumiem. Ja też nie byłabym w stanie skazać dziecka na taki los. Tym bardziej przeklinam polskie prawo :/
 
Dziewczyny,ja też po poronieniu.
Co myślicie ? Wyszły mi takich z 5testow,dziś robiłam betę.
 

Załączniki

  • IMG_20220601_112659.jpg
    IMG_20220601_112659.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry